У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6225 Святогірськ — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6225 сполученням Святогірськ - Краматорськ відправляється зі станції Святогірськ о 18.50 і прибуває на станцію Краматорськ о 21.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Форпостна, Красний Лиман, Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святогірськ 18.50
Форпостна 19.07 1 хв  19.08 17 хв 
Красний Лиман 19.30 2 хв  19.32 40 хв 
Брусин 19.42 1 хв  19.43 52 хв 
10 Км 19.46 1 хв  19.47 56 хв 
Придонецька 19.54 1 хв  19.55 1 г  4 хв 
Слов'янський курорт 20.02 1 хв  20.03 1 г  12 хв 
Імені Кожушка 20.13 1 хв  20.14 1 г  23 хв 
Слов'янськ 20.20 15 хв  20.35 1 г  30 хв 
Шпичкине 20.49 1 хв  20.50 1 г  59 хв 
Краматорськ 21.00 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6225 Святогірськ — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції