У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6228 Курдюмівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6228 сполученням Курдюмівка - Красний Лиман відправляється зі станції Курдюмівка о 05.03 і прибуває на станцію Красний Лиман о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бахмут, Малоільшевська, Шевченка, Сіль, Зовна, Сіверськ, Ямпіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Курдюмівка 05.03
Бахмут 05.31 4 хв  05.35 28 хв 
Малоільшевська 05.40 1 хв  05.41 37 хв 
Шевченка 05.45 1 хв  05.46 42 хв 
Сіль 05.58 1 хв  05.59 55 хв 
Зовна 06.14 1 хв  06.15 1 г  11 хв 
Сіверськ 06.30 1 хв  06.31 1 г  27 хв 
Ямпіль 06.48 1 хв  06.49 1 г  45 хв 
Красний Лиман 07.05 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6228 Курдюмівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30