У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6228 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6228 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 17.52 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Пост 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 17.52
Просторе 17.56 1 хв  17.57 4 хв 
Горіховий Гай 18.02 1 хв  18.03 10 хв 
Манченки 18.07 1 хв  18.08 15 хв 
Майський 18.11 1 хв  18.12 19 хв 
Любівка 18.16 1 хв  18.17 24 хв 
Люботин 18.21 2 хв  18.23 29 хв 
Водяна 18.28 1 хв  18.29 36 хв 
Пост 21 Км 18.32 1 хв  18.33 40 хв 
Коротич 18.38 1 хв  18.39 46 хв 
Рай-Оленівка 18.42 1 хв  18.43 50 хв 
Пісочин 18.45 2 хв  18.47 53 хв 
Рижів 18.50 1 хв  18.51 58 хв 
Хвилинка 18.54 1 хв  18.55 1 г  2 хв 
Нова Баварія 18.59 1 хв  19.00 1 г  7 хв 
6 Км 19.06 1 хв  19.07 1 г  14 хв 
Диканівка 19.10 1 хв  19.11 1 г  18 хв 
Верещаківка-Левадська 19.18 1 хв  19.19 1 г  26 хв 
Харків-Левада 19.23 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6228 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930