У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6228 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6228 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 17.52 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Пост 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 17.52
Просторе 17.56 1 хв  17.57 4 хв 
Горіховий Гай 18.02 1 хв  18.03 10 хв 
Манченки 18.07 1 хв  18.08 15 хв 
Майський 18.11 1 хв  18.12 19 хв 
Любівка 18.16 1 хв  18.17 24 хв 
Люботин 18.21 2 хв  18.23 29 хв 
Водяна 18.28 1 хв  18.29 36 хв 
Пост 21 Км 18.32 1 хв  18.33 40 хв 
Коротич 18.38 1 хв  18.39 46 хв 
Рай-Оленівка 18.42 1 хв  18.43 50 хв 
Пісочин 18.45 2 хв  18.47 53 хв 
Рижів 18.50 1 хв  18.51 58 хв 
Хвилинка 18.54 1 хв  18.55 1 г  2 хв 
Нова Баварія 18.59 1 хв  19.00 1 г  7 хв 
6 Км 19.06 1 хв  19.07 1 г  14 хв 
Верещаківка-Левадська 19.18 1 хв  19.19 1 г  26 хв 
Харків-Левада 19.23 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6228 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції