У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6229-6018 Біла Церква — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6229-6018 сполученням Біла Церква - Київ-Пас. відправляється зі станції Біла Церква о 07.05 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Устинівка, 8 Км, Фастів-1, Сорочий Брід, Півні, Мотовилівка, Васильків-1, Глеваха, Малютянка, Тарасівка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біла Церква 07.05
Гай 07.13 1 хв  07.14 8 хв 
Устинівка 07.21 1 хв  07.22 16 хв 
Паляничинці 07.28 1 хв  07.29 23 хв 
8 Км 07.33 1 хв  07.34 28 хв 
Фастів-2 07.39 1 хв  07.40 34 хв 
Фастів-1 07.48 26 хв  08.14 43 хв 
Снітинка 08.21 1 хв  08.22 1 г  16 хв 
Сорочий Брід 08.25 1 хв  08.26 1 г  20 хв 
Вишняки 08.29 1 хв  08.29 1 г  24 хв 
Півні 08.32 1 хв  08.33 1 г  27 хв 
Білки 08.35 1 хв  08.36 1 г  30 хв 
Мотовилівка 08.39 14 хв  08.53 1 г  34 хв 
Корчі 08.56 1 хв  08.57 1 г  51 хв 
Васильків-1 09.03 1 хв  09.04 1 г  58 хв 
888 Км 09.08 1 хв  09.09 2 г  3 хв 
Глеваха 09.11 1 хв  09.12 2 г  6 хв 
Шляхова 09.14 1 хв  09.15 2 г  9 хв 
Малютянка 09.17 1 хв  09.17 2 г  12 хв 
Боярка 09.20 1 хв  09.21 2 г  15 хв 
Тарасівка 09.24 1 хв  09.25 2 г  19 хв 
Вишневе 09.31 1 хв  09.32 2 г  26 хв 
Київ-Волинський 09.38 1 хв  09.39 2 г  33 хв 
Караваєві Дачі 09.43 1 хв  09.44 2 г  38 хв 
Київ-Пас. 09.50 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6229-6018 Біла Церква — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031