У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6230 Ланівці — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6230 сполученням Ланівці - Шепетівка відправляється зі станції Ланівці о 03.38 і прибуває на станцію Шепетівка о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лепесівка, Вариводки, Білогір'я, Двірецький, Михнівка, Клубівка, Припутні, Жилинці, Шепетівка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ланівці 03.38
Юсківці(Терн.) 03.49 1 хв  03.50 11 хв 
Лепесівка 04.03 2 хв  04.05 25 хв 
Вільшаниця 04.13 1 хв  04.14 35 хв 
Вариводки 04.20 1 хв  04.21 42 хв 
Суховоля 04.30 2 хв  04.32 52 хв 
Білогір'я 04.38 1 хв  04.39 1 г 
Жижниківці 04.48 1 хв  04.49 1 г  10 хв 
Двірецький 04.56 1 хв  04.57 1 г  18 хв 
Білогородка 05.10 2 хв  05.12 1 г  32 хв 
Михнівка 05.19 1 хв  05.20 1 г  41 хв 
Клембівка 05.30 2 хв  05.32 1 г  52 хв 
Клубівка 05.39 1 хв  05.40 2 г  1 хв 
Ізяслав 05.52 2 хв  05.54 2 г  14 хв 
Припутні 06.04 1 хв  06.05 2 г  26 хв 
Плесна 06.13 1 хв  06.14 2 г  35 хв 
Жилинці 06.23 1 хв  06.24 2 г  45 хв 
Ім. П'яскорського 06.31 1 хв  06.32 2 г  53 хв 
Шепетівка-Подільська 06.39 2 хв  06.41 3 г  1 хв 
Шепетівка 06.55 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6230 Ланівці — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031