У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6230 Слов'янськ — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6230 сполученням Слов'янськ - Ізюм відправляється зі станції Слов'янськ о 02.26 і прибуває на станцію Ізюм о 04.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин, Красний Лиман, Форпостна, Святогірськ, Букине, Яхничів, Підгірки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 02.26
Імені Кожушка 02.32 1 хв  02.33 6 хв 
Слов'янський курорт 02.43 1 хв  02.44 17 хв 
Придонецька 02.52 1 хв  02.53 26 хв 
10 Км 02.59 1 хв  03.00 33 хв 
Брусин 03.04 1 хв  03.05 38 хв 
Красний Лиман 03.17 3 хв  03.20 51 хв 
Форпостна 03.42 1 хв  03.43 1 г  16 хв 
Святогірськ 04.00 2 хв  04.02 1 г  34 хв 
Букине 04.20 1 хв  04.21 1 г  54 хв 
Яхничів 04.26 1 хв  04.27 2 г 
Підгірки 04.30 1 хв  04.31 2 г  4 хв 
Ізюм 04.38 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6230 Слов'янськ — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829