У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6230 Слов'янськ — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6230 сполученням Слов'янськ - Ізюм відправляється зі станції Слов'янськ о 02.26 і прибуває на станцію Ізюм о 04.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин, Красний Лиман, Форпостна, Святогірськ, Букине, Яхничів, Підгірки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 02.26
Імені Кожушка 02.32 1 хв  02.33 6 хв 
Слов'янський курорт 02.43 1 хв  02.44 17 хв 
Придонецька 02.52 1 хв  02.53 26 хв 
10 Км 02.59 1 хв  03.00 33 хв 
Брусин 03.04 1 хв  03.05 38 хв 
Красний Лиман 03.17 3 хв  03.20 51 хв 
Форпостна 03.42 1 хв  03.43 1 г  16 хв 
Святогірськ 04.00 2 хв  04.02 1 г  34 хв 
Букине 04.20 1 хв  04.21 1 г  54 хв 
Яхничів 04.26 1 хв  04.27 2 г 
Підгірки 04.30 1 хв  04.31 2 г  4 хв 
Ізюм 04.38 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6230 Слов'янськ — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031