У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Ізюм — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231 сполученням Ізюм - Краматорськ відправляється зі станції Ізюм о 05.45 і прибуває на станцію Краматорськ о 08.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підгірки, Яхничів, Букине, Святогірськ, Форпостна, Красний Лиман, Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Узгоджений з п.№ 6228 Курдюмівка -Лиман, з № 6252 Краматорськ-Близнюки.
з 2019-08-19 по 2019-09-07: В період з 19.10 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28 серпня 2019 року та 01, 02, 03, 04 вересня 2019 року до 7.00 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29 серпня та 02, 03, 04, 05 вересня змінюється графік руху поїздів: № 6209 ст. Святогірськ (20.50), ст. Форпостна +10 хв (21.17/21.18), ст. Лиман +10 хв (21.40); № 6004 ст. Форпостна +26 хв (21.19), ст. Святогірськ +31 хв (21.41); № 6230 ст.Форпостна (03.42/03.43), ст. Святогірськ +5 хв (04.05/04.07); № 6218 ст.Форпостна (05.17/05.18); ст. Святогірськ +5 хв (05.40/05.42); № 6231 ст. Святогірськ (06.24), ст. Форпостна +10 хв (06.51/06.52), прибуття на ст. Лиман +10 хв (07.14);

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 05.45
Підгірки 05.50 1 хв  05.51 5 хв 
Яхничів 05.55 1 хв  05.56 10 хв 
Букине 06.02 1 хв  06.03 17 хв 
Святогірськ 06.23 1 хв  06.24 38 хв 
Форпостна 06.41 1 хв  06.42 56 хв 
Красний Лиман 07.04 14 хв  07.18 1 г  19 хв 
Брусин 07.28 1 хв  07.29 1 г  43 хв 
10 Км 07.32 1 хв  07.33 1 г  47 хв 
Придонецька 07.39 1 хв  07.40 1 г  54 хв 
Слов'янський курорт 07.47 1 хв  07.48 2 г  2 хв 
Імені Кожушка 07.58 1 хв  07.59 2 г  13 хв 
Слов'янськ 08.05 25 хв  08.30 2 г  20 хв 
Шпичкине 08.45 1 хв  08.46 3 г 
Краматорськ 08.55 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6231 Ізюм — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30