У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Ізюм — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231 сполученням Ізюм - Краматорськ відправляється зі станції Ізюм о 05.45 і прибуває на станцію Краматорськ о 08.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підгірки, Яхничів, Букине, Святогірськ, Форпостна, Красний Лиман, Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 05.45
Підгірки 05.50 1 хв  05.51 5 хв 
Яхничів 05.55 1 хв  05.56 10 хв 
Букине 06.02 1 хв  06.03 17 хв 
Святогірськ 06.23 1 хв  06.24 38 хв 
Форпостна 06.41 1 хв  06.42 56 хв 
Красний Лиман 07.04 14 хв  07.18 1 г  19 хв 
Брусин 07.28 1 хв  07.29 1 г  43 хв 
10 Км 07.32 1 хв  07.33 1 г  47 хв 
Придонецька 07.39 1 хв  07.40 1 г  54 хв 
Слов'янський курорт 07.47 1 хв  07.48 2 г  2 хв 
Імені Кожушка 07.58 1 хв  07.59 2 г  13 хв 
Слов'янськ 08.05 25 хв  08.30 2 г  20 хв 
Шпичкине 08.45 1 хв  08.46 3 г 
Краматорськ 08.55 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6231 Ізюм — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031