У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Шепетівка — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6231 сполученням Шепетівка - Ланівці відправляється зі станції Шепетівка о 21.00 і прибуває на станцію Ланівці о 23.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ім. П'яскорського, Плесна, Ізяслав, Клембівка, Білогородка, Жижниківці, Суховоля, Вільшаниця, Юсківці(Терн.).
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 21.00
Шепетівка-Подільська 21.12 2 хв  21.14 12 хв 
Ім. П'яскорського 21.21 1 хв  21.22 21 хв 
Жилинці 21.29 1 хв  21.30 29 хв 
Плесна 21.36 1 хв  21.37 36 хв 
Припутні 21.43 1 хв  21.44 43 хв 
Ізяслав 21.53 2 хв  21.55 53 хв 
Клубівка 22.04 1 хв  22.05 1 г  4 хв 
Клембівка 22.12 2 хв  22.14 1 г  12 хв 
Михнівка 22.23 1 хв  22.24 1 г  23 хв 
Білогородка 22.31 2 хв  22.33 1 г  31 хв 
Двірецький 22.40 1 хв  22.41 1 г  40 хв 
Жижниківці 22.48 1 хв  22.49 1 г  48 хв 
Білогір'я 22.57 1 хв  22.58 1 г  57 хв 
Суховоля 23.04 2 хв  23.06 2 г  4 хв 
Вариводки 23.14 1 хв  23.15 2 г  14 хв 
Вільшаниця 23.22 1 хв  23.23 2 г  22 хв 
Лепесівка 23.32 2 хв  23.34 2 г  32 хв 
Юсківці(Терн.) 23.47 1 хв  23.48 2 г  47 хв 
Ланівці 23.58 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6231 Шепетівка — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031