У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 04.18 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 05.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, Іларіонове, 212 Км, 207 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 04.18
Синельникове-2 04.25 1 хв  04.26 7 хв 
235 Км 04.28 1 хв  04.29 10 хв 
230 Км 04.32 1 хв  04.33 14 хв 
Хорошеве 04.36 1 хв  04.37 18 хв 
225 Км 04.40 1 хв  04.41 22 хв 
222 Км 04.44 1 хв  04.45 26 хв 
Іларіонове 04.51 1 хв  04.52 33 хв 
212 Км 04.55 1 хв  04.56 37 хв 
207 Км 05.00 1 хв  05.01 42 хв 
Ігрень 05.05 1 хв  05.06 47 хв 
Ксеніївка 05.08 2 хв  05.10 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.14 2 хв  05.16 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.18 1 хв  05.19 1 г 
196 Км 05.22 1 хв  05.23 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 05.26 1 хв  05.27 1 г  8 хв 
193 Км 05.30 2 хв  05.32 1 г  12 хв 
Дніпро-Головний 05.40 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6231 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції