У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Синельникове-1 — Сухачівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231 сполученням Синельникове-1 - Сухачівка відправляється зі станції Синельникове-1 о 04.09 і прибуває на станцію Сухачівка о 06.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 235 Км, Хорошеве, 222 Км, 212 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол, 196 Км, 193 Км, Горяїнове, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 04.09
Синельникове-2 04.16 1 хв  04.17 7 хв 
235 Км 04.19 1 хв  04.20 10 хв 
230 Км 04.23 1 хв  04.24 14 хв 
Хорошеве 04.27 1 хв  04.28 18 хв 
225 Км 04.31 1 хв  04.32 22 хв 
222 Км 04.35 1 хв  04.36 26 хв 
Іларіонове 04.42 1 хв  04.43 33 хв 
212 Км 04.46 1 хв  04.47 37 хв 
207 Км 04.51 1 хв  04.52 42 хв 
Ігрень 04.56 1 хв  04.57 47 хв 
Ксеніївка 04.59 2 хв  05.01 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.05 2 хв  05.07 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.09 1 хв  05.10 1 г 
196 Км 05.13 1 хв  05.14 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 05.17 1 хв  05.18 1 г  8 хв 
193 Км 05.21 2 хв  05.23 1 г  12 хв 
Дніпро-Головний 05.31 6 хв  05.37 1 г  22 хв 
Горяїнове 05.42 1 хв  05.43 1 г  33 хв 
184 км 05.46 2 хв  05.48 1 г  37 хв 
Діївка 05.52 1 хв  05.53 1 г  43 хв 
175 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г  51 хв 
Сухачівка 06.07 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6231 Синельникове-1 — Сухачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30