У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231-1 Синельникове-1 — Сухачівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231-1 сполученням Синельникове-1 - Сухачівка відправляється зі станції Синельникове-1 о 04.09 і прибуває на станцію Сухачівка о 06.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 235 Км, Хорошеве, 222 Км, 212 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол, 196 Км, 193 Км, Горяїнове, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 04.09
Синельникове-2 04.16 1 хв  04.17 7 хв 
235 Км 04.19 1 хв  04.20 10 хв 
230 Км 04.23 1 хв  04.24 14 хв 
Хорошеве 04.27 1 хв  04.28 18 хв 
225 Км 04.31 1 хв  04.32 22 хв 
222 Км 04.35 1 хв  04.36 26 хв 
Іларіонове 04.42 1 хв  04.43 33 хв 
212 Км 04.46 1 хв  04.47 37 хв 
207 Км 04.51 1 хв  04.52 42 хв 
Ігрень 04.56 1 хв  04.57 47 хв 
Ксеніївка 04.59 2 хв  05.01 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.05 2 хв  05.07 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.09 1 хв  05.10 1 г 
196 Км 05.13 1 хв  05.14 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 05.17 1 хв  05.18 1 г  8 хв 
193 Км 05.21 2 хв  05.23 1 г  12 хв 
Дніпро-Головний 05.31 6 хв  05.37 1 г  22 хв 
Горяїнове 05.42 1 хв  05.43 1 г  33 хв 
184 км 05.46 2 хв  05.48 1 г  37 хв 
Діївка 05.52 1 хв  05.53 1 г  43 хв 
175 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г  51 хв 
Сухачівка 06.07 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6231-1 Синельникове-1 — Сухачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031