У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Синельникове-1 — Сухачівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231 сполученням Синельникове-1 - Сухачівка відправляється зі станції Синельникове-1 о 04.09 і прибуває на станцію Сухачівка о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 235 Км, Хорошеве, 222 Км, 212 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол, 196 Км, 193 Км, Горяїнове, Діївка, 175 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 04.09
Синельникове-2 04.16 1 хв  04.17 7 хв 
235 Км 04.19 1 хв  04.20 10 хв 
230 Км 04.23 1 хв  04.24 14 хв 
Хорошеве 04.27 1 хв  04.28 18 хв 
225 Км 04.31 1 хв  04.32 22 хв 
222 Км 04.35 1 хв  04.36 26 хв 
Іларіонове 04.42 1 хв  04.43 33 хв 
212 Км 04.46 1 хв  04.47 37 хв 
207 Км 04.51 1 хв  04.52 42 хв 
Ігрень 04.56 1 хв  04.57 47 хв 
Ксеніївка 04.59 2 хв  05.01 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.05 2 хв  05.07 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.09 1 хв  05.10 1 г 
196 Км 05.13 1 хв  05.14 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 05.17 1 хв  05.18 1 г  8 хв 
193 Км 05.21 2 хв  05.23 1 г  12 хв 
Дніпро-Головний 05.31 6 хв  05.37 1 г  22 хв 
Горяїнове 05.42 1 хв  05.43 1 г  33 хв 
184 км 05.46 2 хв  05.48 1 г  37 хв 
Діївка 05.53 1 хв  05.54 1 г  44 хв 
178 Км 05.58 1 хв  05.59 1 г  49 хв 
175 Км 06.02 1 хв  06.03 1 г  53 хв 
Сухачівка 06.10 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6231 Синельникове-1 — Сухачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31