У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Синельникове-1 — Сухачівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231 сполученням Синельникове-1 - Сухачівка відправляється зі станції Синельникове-1 о 04.08 і прибуває на станцію Сухачівка о 06.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 235 Км, Хорошеве, 222 Км, 212 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол, 196 Км, 193 Км, Горяїнове, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 04.08
Синельникове-2 04.15 1 хв  04.16 7 хв 
235 Км 04.18 1 хв  04.19 10 хв 
230 Км 04.22 1 хв  04.23 14 хв 
Хорошеве 04.26 1 хв  04.27 18 хв 
225 Км 04.30 1 хв  04.31 22 хв 
222 Км 04.34 1 хв  04.35 26 хв 
Іларіонове 04.41 1 хв  04.42 33 хв 
212 Км 04.45 1 хв  04.46 37 хв 
207 Км 04.50 1 хв  04.51 42 хв 
Ігрень 04.55 1 хв  04.56 47 хв 
Ксеніївка 04.58 2 хв  05.00 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 05.04 2 хв  05.06 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 05.08 1 хв  05.09 1 г 
196 Км 05.12 1 хв  05.13 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 05.16 1 хв  05.17 1 г  8 хв 
193 Км 05.20 2 хв  05.22 1 г  12 хв 
Дніпро-Головний 05.30 7 хв  05.37 1 г  22 хв 
Горяїнове 05.42 1 хв  05.43 1 г  34 хв 
184 км 05.46 2 хв  05.48 1 г  38 хв 
Діївка 05.52 1 хв  05.53 1 г  44 хв 
175 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г  52 хв 
Сухачівка 06.07 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6231 Синельникове-1 — Сухачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031