У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Фастів-1 — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Фастів-1 - Миронівка відправляється зі станції Фастів-1 о 05.12 і прибуває на станцію Миронівка о 07.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 8 Км, Устинівка, Біла Церква, Томилівка, Чепеліївка, Житні Гори, Бушеве, Лютарський, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.12
Фастів-2 05.20 1 хв  05.21 8 хв 
8 Км 05.27 1 хв  05.28 15 хв 
Паляничинці 05.31 1 хв  05.32 19 хв 
Устинівка 05.38 1 хв  05.39 26 хв 
Гай 05.45 1 хв  05.46 33 хв 
Біла Церква 05.54 2 хв  05.56 42 хв 
Роток 06.03 2 хв  06.05 51 хв 
Томилівка 06.09 1 хв  06.10 57 хв 
Бірюки 06.14 1 хв  06.15 1 г  2 хв 
Чепеліївка 06.18 1 хв  06.19 1 г  6 хв 
Сухоліси 06.23 1 хв  06.24 1 г  11 хв 
Житні Гори 06.31 1 хв  06.32 1 г  19 хв 
Рокитне 06.38 1 хв  06.39 1 г  26 хв 
Бушеве 06.46 1 хв  06.47 1 г  34 хв 
Ольшаниця 06.51 1 хв  06.52 1 г  39 хв 
Лютарський 06.58 1 хв  06.59 1 г  46 хв 
Карапиші-2 07.02 1 хв  07.03 1 г  50 хв 
Карапиші 07.07 1 хв  07.08 1 г  55 хв 
Миронівка 07.19 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6232 Фастів-1 — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції