У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Фастів-1 — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Фастів-1 - Миронівка відправляється зі станції Фастів-1 о 05.13 і прибуває на станцію Миронівка о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 8 Км, Устинівка, Біла Церква, Томилівка, Чепеліївка, Житні Гори, Бушеве, Лютарський, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.13
Фастів-2 05.21 1 хв  05.22 8 хв 
8 Км 05.28 1 хв  05.29 15 хв 
Паляничинці 05.32 1 хв  05.33 19 хв 
Устинівка 05.39 1 хв  05.40 26 хв 
Гай 05.46 1 хв  05.47 33 хв 
Біла Церква 05.55 2 хв  05.57 42 хв 
Роток 06.04 2 хв  06.06 51 хв 
Томилівка 06.10 1 хв  06.11 57 хв 
Бірюки 06.15 1 хв  06.16 1 г  2 хв 
Чепеліївка 06.19 1 хв  06.20 1 г  6 хв 
Сухоліси 06.24 1 хв  06.25 1 г  11 хв 
Житні Гори 06.32 1 хв  06.33 1 г  19 хв 
Рокитне 06.39 1 хв  06.40 1 г  26 хв 
Бушеве 06.47 1 хв  06.48 1 г  34 хв 
Ольшаниця 06.52 1 хв  06.53 1 г  39 хв 
Лютарський 06.59 1 хв  07.00 1 г  46 хв 
Карапиші-2 07.03 1 хв  07.04 1 г  50 хв 
Карапиші 07.08 1 хв  07.09 1 г  55 хв 
Миронівка 07.20 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6232 Фастів-1 — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031