У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Кам'янське-Пасажирське — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Кам'янське-Пасажирське - Синельникове-1 відправляється зі станції Кам'янське-Пасажирське о 05.17 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 07.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 164 Км, Сухачівка, Обвідна, Шинний, Тунельна, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, Іларіонове, 225 Км, 235 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янське-Пасажирське 05.17
Запоріжжя-Кам'янське 05.22 1 хв  05.23 5 хв 
160 Км 05.25 1 хв  05.26 8 хв 
164 Км 05.30 1 хв  05.31 13 хв 
165 Км 05.33 1 хв  05.34 16 хв 
169 Км 05.38 1 хв  05.39 21 хв 
Сухачівка 05.41 1 хв  05.42 24 хв 
175 Км 05.46 1 хв  05.47 29 хв 
Краснопілля 06.00 1 хв  06.01 43 хв 
Обвідна 06.03 1 хв  06.04 46 хв 
Холодильна 06.06 1 хв  06.07 49 хв 
Дніпро-Вантажний 06.10 1 хв  06.11 53 хв 
Шинний 06.13 1 хв  06.14 56 хв 
Мирний 06.17 1 хв  06.18 1 г 
Зустрічний 06.23 1 хв  06.24 1 г  6 хв 
Тунельна 06.31 1 хв  06.32 1 г  14 хв 
Дніпро-Лоцманська 06.37 2 хв  06.39 1 г  20 хв 
Проспектна 06.44 1 хв  06.45 1 г  27 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.54 1 хв  06.55 1 г  37 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.57 2 хв  06.59 1 г  40 хв 
Ксеніївка 07.02 1 хв  07.03 1 г  45 хв 
Ігрень 07.05 1 хв  07.06 1 г  48 хв 
207 Км 07.08 1 хв  07.09 1 г  51 хв 
212 Км 07.13 1 хв  07.14 1 г  56 хв 
Іларіонове 07.19 1 хв  07.20 2 г  2 хв 
219 Км 07.23 1 хв  07.24 2 г  6 хв 
222 Км 07.27 1 хв  07.28 2 г  10 хв 
225 Км 07.31 1 хв  07.32 2 г  14 хв 
Хорошеве 07.35 1 хв  07.36 2 г  18 хв 
230 Км 07.39 2 хв  07.41 2 г  22 хв 
235 Км 07.44 1 хв  07.45 2 г  27 хв 
Синельникове-2 07.48 1 хв  07.49 2 г  31 хв 
Синельникове-1 07.56 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6232 Кам'янське-Пасажирське — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31