У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Кам'янське-Пасажирське — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Кам'янське-Пасажирське - Синельникове-1 відправляється зі станції Кам'янське-Пасажирське о 05.12 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 07.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 164 Км, Сухачівка, Обвідна, Шинний, Тунельна, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, Іларіонове, 225 Км, 235 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янське-Пасажирське 05.12
Запоріжжя-Кам'янське 05.17 1 хв  05.18 5 хв 
160 Км 05.20 1 хв  05.21 8 хв 
164 Км 05.25 1 хв  05.26 13 хв 
165 Км 05.28 1 хв  05.29 16 хв 
169 Км 05.33 1 хв  05.34 21 хв 
Сухачівка 05.36 1 хв  05.37 24 хв 
175 Км 05.41 1 хв  05.42 29 хв 
Краснопілля 05.53 1 хв  05.54 41 хв 
Обвідна 05.56 1 хв  05.57 44 хв 
Холодильна 05.59 1 хв  06.00 47 хв 
Дніпро-Вантажний 06.03 1 хв  06.04 51 хв 
Шинний 06.06 1 хв  06.07 54 хв 
Мирний 06.10 1 хв  06.11 58 хв 
Зустрічний 06.16 1 хв  06.17 1 г  4 хв 
Тунельна 06.23 1 хв  06.24 1 г  11 хв 
Дніпро-Лоцманська 06.29 2 хв  06.31 1 г  17 хв 
Проспектна 06.35 1 хв  06.36 1 г  23 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.45 1 хв  06.46 1 г  33 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.48 2 хв  06.50 1 г  36 хв 
Ксеніївка 06.53 1 хв  06.54 1 г  41 хв 
Ігрень 06.56 1 хв  06.57 1 г  44 хв 
207 Км 06.59 1 хв  07.00 1 г  47 хв 
212 Км 07.04 1 хв  07.05 1 г  52 хв 
Іларіонове 07.10 1 хв  07.11 1 г  58 хв 
219 Км 07.14 1 хв  07.15 2 г  2 хв 
222 Км 07.18 1 хв  07.19 2 г  6 хв 
225 Км 07.22 1 хв  07.23 2 г  10 хв 
Хорошеве 07.26 1 хв  07.27 2 г  14 хв 
230 Км 07.30 2 хв  07.32 2 г  18 хв 
235 Км 07.35 1 хв  07.36 2 г  23 хв 
Синельникове-2 07.39 1 хв  07.40 2 г  27 хв 
Синельникове-1 07.47 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6232 Кам'янське-Пасажирське — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30