У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Красне — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Красне - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Красне о 04.56 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 06.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Скваржава, Княже, Ясенівці, Злочів, Зарваниця, Плугів, Метенів, Зборів, Тустоголови, Ярчівці, Озерна, Цебрів, Курівці-Тернопільські, Глибочок-Великий, Біла, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красне 04.56
Скваржава 05.08 1 хв  05.09 12 хв 
Княже 05.14 1 хв  05.15 18 хв 
Ясенівці 05.20 1 хв  05.21 24 хв 
Злочів 05.26 1 хв  05.27 30 хв 
Зарваниця 05.34 1 хв  05.35 38 хв 
Плугів 05.41 1 хв  05.42 45 хв 
Метенів 05.46 1 хв  05.47 50 хв 
Зборів 05.52 1 хв  05.53 56 хв 
Тустоголови 05.56 1 хв  05.57 1 г 
Ярчівці 06.02 1 хв  06.03 1 г  6 хв 
Озерна 06.12 1 хв  06.13 1 г  16 хв 
Цебрів 06.19 1 хв  06.20 1 г  23 хв 
Курівці-Тернопільські 06.25 1 хв  06.26 1 г  29 хв 
Глибочок-Великий 06.31 1 хв  06.32 1 г  35 хв 
Біла 06.37 1 хв  06.38 1 г  41 хв 
Тернопіль-Вантажний 06.42 1 хв  06.43 1 г  46 хв 
Тернопіль-Пас. 06.46 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6232 Красне — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031