У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Красне — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Красне - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Красне о 04.56 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 06.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Скваржава, Княже, Ясенівці, Злочів, Зарваниця, Плугів, Метенів, Зборів, Тустоголови, Ярчівці, Озерна, Цебрів, Курівці-Тернопільські, Глибочок-Великий, Біла, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красне 04.56
Скваржава 05.08 1 хв  05.09 12 хв 
Княже 05.14 1 хв  05.15 18 хв 
Ясенівці 05.20 1 хв  05.21 24 хв 
Злочів 05.26 1 хв  05.27 30 хв 
Зарваниця 05.34 1 хв  05.35 38 хв 
Плугів 05.41 1 хв  05.42 45 хв 
Метенів 05.46 1 хв  05.47 50 хв 
Зборів 05.52 1 хв  05.53 56 хв 
Тустоголови 05.56 1 хв  05.57 1 г 
Ярчівці 06.02 1 хв  06.03 1 г  6 хв 
Озерна 06.12 1 хв  06.13 1 г  16 хв 
Цебрів 06.19 1 хв  06.20 1 г  23 хв 
Курівці-Тернопільські 06.25 1 хв  06.26 1 г  29 хв 
Глибочок-Великий 06.31 1 хв  06.32 1 г  35 хв 
Біла 06.37 1 хв  06.38 1 г  41 хв 
Тернопіль-Вантажний 06.42 1 хв  06.43 1 г  46 хв 
Тернопіль-Пас. 06.46 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6232 Красне — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031