У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Красне — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Красне - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Красне о 04.55 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 06.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Скваржава, Княже, Ясенівці, Злочів, Зарваниця, Плугів, Метенів, Зборів, Тустоголови, Ярчівці, Озерна, Цебрів, Курівці-Тернопільські, Глибочок-Великий, Біла, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красне 04.55
Скваржава 05.08 1 хв  05.09 13 хв 
Княже 05.14 1 хв  05.15 19 хв 
Ясенівці 05.20 1 хв  05.21 25 хв 
Злочів 05.26 2 хв  05.28 31 хв 
Зарваниця 05.35 1 хв  05.36 40 хв 
Плугів 05.42 1 хв  05.43 47 хв 
Метенів 05.47 1 хв  05.48 52 хв 
Зборів 05.53 2 хв  05.55 58 хв 
Тустоголови 05.58 1 хв  05.59 1 г  3 хв 
Ярчівці 06.04 1 хв  06.05 1 г  9 хв 
Озерна 06.14 1 хв  06.15 1 г  19 хв 
Цебрів 06.21 1 хв  06.22 1 г  26 хв 
Курівці-Тернопільські 06.27 1 хв  06.28 1 г  32 хв 
Глибочок-Великий 06.33 1 хв  06.34 1 г  38 хв 
Біла 06.39 1 хв  06.40 1 г  44 хв 
Тернопіль-Вантажний 06.44 1 хв  06.45 1 г  49 хв 
Тернопіль-Пас. 06.48 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6232 Красне — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції