У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Красне — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Красне - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Красне о 04.56 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 06.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Скваржава, Княже, Ясенівці, Злочів, Зарваниця, Плугів, Метенів, Зборів, Тустоголови, Ярчівці, Озерна, Цебрів, Курівці-Тернопільські, Глибочок-Великий, Біла, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красне 04.56
Скваржава 05.08 1 хв  05.09 12 хв 
Княже 05.14 1 хв  05.15 18 хв 
Ясенівці 05.20 1 хв  05.21 24 хв 
Злочів 05.26 1 хв  05.27 30 хв 
Зарваниця 05.34 1 хв  05.35 38 хв 
Плугів 05.41 1 хв  05.42 45 хв 
Метенів 05.46 1 хв  05.47 50 хв 
Зборів 05.52 1 хв  05.53 56 хв 
Тустоголови 05.56 1 хв  05.57 1 г 
Ярчівці 06.02 1 хв  06.03 1 г  6 хв 
Озерна 06.12 1 хв  06.13 1 г  16 хв 
Цебрів 06.19 1 хв  06.20 1 г  23 хв 
Курівці-Тернопільські 06.25 1 хв  06.26 1 г  29 хв 
Глибочок-Великий 06.31 1 хв  06.32 1 г  35 хв 
Біла 06.37 1 хв  06.38 1 г  41 хв 
Тернопіль-Вантажний 06.42 1 хв  06.43 1 г  46 хв 
Тернопіль-Пас. 06.46 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6232 Красне — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031