У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Ланівці — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Ланівці - Шепетівка відправляється зі станції Ланівці о 13.20 і прибуває на станцію Шепетівка о 16.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лепесівка, Вариводки, Білогір'я, Двірецький, Михнівка, Клубівка, Припутні, Жилинці, Шепетівка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ланівці 13.20
Юсківці(Терн.) 13.31 1 хв  13.32 11 хв 
Лепесівка 13.45 2 хв  13.47 25 хв 
Вільшаниця 13.55 1 хв  13.56 35 хв 
Вариводки 14.02 1 хв  14.03 42 хв 
Суховоля 14.12 2 хв  14.14 52 хв 
Білогір'я 14.20 1 хв  14.21 1 г 
Жижниківці 14.30 1 хв  14.31 1 г  10 хв 
Двірецький 14.38 1 хв  14.39 1 г  18 хв 
Білогородка 14.52 2 хв  14.54 1 г  32 хв 
Михнівка 15.01 1 хв  15.02 1 г  41 хв 
Клембівка 15.12 2 хв  15.14 1 г  52 хв 
Клубівка 15.21 1 хв  15.22 2 г  1 хв 
Ізяслав 15.34 2 хв  15.36 2 г  14 хв 
Припутні 15.46 1 хв  15.47 2 г  26 хв 
Плесна 15.55 1 хв  15.56 2 г  35 хв 
Жилинці 16.05 1 хв  16.06 2 г  45 хв 
Ім. П'яскорського 16.13 1 хв  16.14 2 г  53 хв 
Шепетівка-Подільська 16.21 2 хв  16.23 3 г  1 хв 
Здолбунів-Пас. 16.29 1 хв  16.30 3 г  9 хв 
Шепетівка 16.39 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6232 Ланівці — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30