У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232x Вознесенськ — Олександрія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6232x сполученням Вознесенськ - Олександрія відправляється зі станції Вознесенськ о 13.20 і прибуває на станцію Олександрія о 19.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кавуни, Висоцьке, Звірове, Плетений Ташлик, 261 Км, Кропивницький, Барвінкове, 325 Км, Знам'янка-2, Пост 309 Км, Протопопівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вознесенськ 13.20
Олександрівка 13.34 2 хв  13.36 14 хв 
Трикратне 13.45 2 хв  13.47 25 хв 
Південноукраїнська 14.05 2 хв  14.07 45 хв 
Кавуни 14.20 2 хв  14.22 1 г 
Пост 1090 Км 14.28 1 хв  14.29 1 г  8 хв 
Людмилівка 14.47 2 хв  14.49 1 г  27 хв 
Олійникове 15.01 2 хв  15.03 1 г  41 хв 
Висоцьке 15.13 2 хв  15.15 1 г  53 хв 
Помічна 15.28 17 хв  15.45 2 г  8 хв 
Локомотивне Депо 15.50 1 хв  15.51 2 г  30 хв 
Якимівка 15.57 1 хв  15.58 2 г  37 хв 
Звірове 16.06 1 хв  16.07 2 г  46 хв 
Новоукраїнка 16.16 2 хв  16.18 2 г  56 хв 
230 Км 16.25 1 хв  16.26 3 г  5 хв 
Новаківка 16.30 1 хв  16.31 3 г  10 хв 
Плетений Ташлик 16.39 1 хв  16.40 3 г  19 хв 
246 Км 16.43 1 хв  16.44 3 г  23 хв 
248 Км 16.47 1 хв  16.48 3 г  27 хв 
Мар'янівка 16.53 1 хв  16.54 3 г  33 хв 
261 Км 17.00 1 хв  17.01 3 г  40 хв 
Шостаківка 17.05 1 хв  17.06 3 г  45 хв 
Лелеківка 17.18 1 хв  17.19 3 г  58 хв 
286 Км 17.28 2 хв  17.30 4 г  8 хв 
Кропивницький 17.35 3 хв  17.38 4 г  15 хв 
290 Км 17.42 2 хв  17.44 4 г  22 хв 
Можарове 17.48 1 хв  17.49 4 г  28 хв 
Канатове 17.56 1 хв  17.57 4 г  36 хв 
Барвінкове 18.03 1 хв  18.04 4 г  43 хв 
Трепівка 18.12 1 хв  18.13 4 г  52 хв 
317 Км 18.17 1 хв  18.18 4 г  57 хв 
Кучерівка 18.21 1 хв  18.22 5 г  1 хв 
325 Км 18.27 1 хв  18.28 5 г  7 хв 
Чорноліська 18.33 1 хв  18.34 5 г  13 хв 
Водяна 18.38 1 хв  18.39 5 г  18 хв 
Колгоспна 18.42 1 хв  18.43 5 г  22 хв 
Знам'янка-2 18.45 1 хв  18.46 5 г  25 хв 
Вагонне депо 18.51 1 хв  18.52 5 г  31 хв 
Знам'янка-Сортувальна 18.54 1 хв  18.55 5 г  34 хв 
Знам'янка-Пас. 19.01 3 хв  19.04 5 г  41 хв 
Пост 309 Км 19.12 1 хв  19.13 5 г  52 хв 
Пантаївка 19.21 1 хв  19.22 6 г  1 хв 
Морозівка 19.27 1 хв  19.28 6 г  7 хв 
Алеївка 19.34 1 хв  19.35 6 г  14 хв 
Протопопівка 19.38 1 хв  19.39 6 г  18 хв 
Користівка 19.44 1 хв  19.45 6 г  24 хв 
Олександрія 19.55 6 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6232x Вознесенськ — Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31