У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6233-6020 Біла Церква — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6233-6020 сполученням Біла Церква - Київ-Пас. відправляється зі станції Біла Церква о 07.29 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Устинівка, 8 Км, Фастів-1, Сорочий Брід, Півні, Мотовилівка, Васильків-1, Глеваха, Малютянка, Тарасівка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біла Церква 07.29
Гай 07.37 1 хв  07.38 8 хв 
Устинівка 07.45 1 хв  07.46 16 хв 
Паляничинці 07.52 1 хв  07.53 23 хв 
8 Км 07.57 1 хв  07.58 28 хв 
Фастів-2 08.03 1 хв  08.04 34 хв 
Фастів-1 08.12 2 хв  08.14 43 хв 
Снітинка 08.21 1 хв  08.22 52 хв 
Сорочий Брід 08.25 1 хв  08.26 56 хв 
Вишняки 08.29 1 хв  08.29 1 г 
Півні 08.32 1 хв  08.33 1 г  3 хв 
Білки 08.35 1 хв  08.36 1 г  6 хв 
Мотовилівка 08.39 14 хв  08.53 1 г  10 хв 
Корчі 08.56 1 хв  08.57 1 г  27 хв 
Васильків-1 09.03 1 хв  09.04 1 г  34 хв 
888 Км 09.08 1 хв  09.09 1 г  39 хв 
Глеваха 09.11 1 хв  09.12 1 г  42 хв 
Шляхова 09.14 1 хв  09.15 1 г  45 хв 
Малютянка 09.17 1 хв  09.17 1 г  48 хв 
Боярка 09.20 1 хв  09.21 1 г  51 хв 
Тарасівка 09.24 1 хв  09.25 1 г  55 хв 
Вишневе 09.31 1 хв  09.32 2 г  2 хв 
Київ-Волинський 09.38 1 хв  09.39 2 г  9 хв 
Караваєві Дачі 09.43 1 хв  09.44 2 г  14 хв 
Київ-Пас. 09.50 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6233-6020 Біла Церква — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції