У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6233-6022 Миронівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6233-6022 сполученням Миронівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Миронівка о 10.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лютарський, Рокитне, Чепеліївка, Роток, Устинівка, Фастів-2, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 10.10
Карапиші 10.22 1 хв  10.23 12 хв 
Карапиші-2 10.26 1 хв  10.27 16 хв 
Лютарський 10.30 1 хв  10.31 20 хв 
Ольшаниця 10.38 1 хв  10.39 28 хв 
Бушеве 10.42 1 хв  10.43 32 хв 
Рокитне 10.50 1 хв  10.51 40 хв 
Житні Гори 10.55 1 хв  10.56 45 хв 
Сухоліси 11.03 1 хв  11.04 53 хв 
Чепеліївка 11.08 1 хв  11.09 58 хв 
Бірюки 11.12 1 хв  11.13 1 г  2 хв 
Томилівка 11.17 1 хв  11.18 1 г  7 хв 
Роток 11.23 2 хв  11.25 1 г  13 хв 
Біла Церква 11.31 2 хв  11.33 1 г  21 хв 
Гай 11.41 1 хв  11.42 1 г  31 хв 
Устинівка 11.48 1 хв  11.49 1 г  38 хв 
Паляничинці 11.55 1 хв  11.56 1 г  45 хв 
8 Км 12.00 1 хв  12.01 1 г  50 хв 
Фастів-2 12.06 1 хв  12.07 1 г  56 хв 
Фастів-1 12.15 10 хв  12.25 2 г  5 хв 
Снітинка 12.31 1 хв  12.32 2 г  21 хв 
Сорочий Брід 12.35 1 хв  12.36 2 г  25 хв 
Вишняки 12.39 1 хв  12.39 2 г  29 хв 
Півні 12.42 1 хв  12.43 2 г  32 хв 
Білки 12.45 1 хв  12.46 2 г  35 хв 
Мотовилівка 12.49 1 хв  12.50 2 г  39 хв 
Корчі 12.54 1 хв  12.55 2 г  44 хв 
Васильків-1 13.01 1 хв  13.02 2 г  51 хв 
888 Км 13.06 1 хв  13.06 2 г  56 хв 
Глеваха 13.09 1 хв  13.10 2 г  59 хв 
Шляхова 13.12 1 хв  13.13 3 г  2 хв 
Малютянка 13.15 1 хв  13.15 3 г  5 хв 
Боярка 13.19 1 хв  13.20 3 г  9 хв 
Тарасівка 13.23 1 хв  13.24 3 г  13 хв 
Вишневе 13.30 1 хв  13.31 3 г  20 хв 
Київ-Волинський 13.38 1 хв  13.39 3 г  28 хв 
Караваєві Дачі 13.44 1 хв  13.45 3 г  34 хв 
Київ-Пас. 13.51 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6233-6022 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30