У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6234-6233 Запоріжжя-1 — Сухачівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6234-6233 сполученням Запоріжжя-1 - Сухачівка відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 13.05 і прибуває на станцію Сухачівка о 17.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Янцеве, 1063 Км, 1045 Км, 235 Км, 222 Км, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Зустрічний, Холодильна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2019-09-16 по 2019-09-27: 23.09. - 27.09. призначити до ст.Синельтникове-1, на дільниці Синельникове-1 - Сухачівка відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 13.05
Мотор 13.12 1 хв  13.13 7 хв 
Іскра 13.15 1 хв  13.16 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 13.22 1 хв  13.23 17 хв 
Янцеве 13.33 1 хв  13.34 28 хв 
Вільнянськ 13.41 9 хв  13.50 36 хв 
1074 Км 13.57 1 хв  13.58 52 хв 
Новогупалівка 14.04 1 хв  14.05 59 хв 
1063 Км 14.09 1 хв  14.10 1 г  4 хв 
1061 Км 14.13 1 хв  14.14 1 г  8 хв 
Славгород-Південний 14.20 1 хв  14.21 1 г  15 хв 
1049 Км 14.26 1 хв  14.27 1 г  21 хв 
1045 Км 14.31 1 хв  14.32 1 г  26 хв 
Івківка 14.36 1 хв  14.37 1 г  31 хв 
Синельникове-1 14.46 6 хв  14.52 1 г  41 хв 
Синельникове-2 14.59 1 хв  15.00 1 г  54 хв 
235 Км 15.02 1 хв  15.03 1 г  57 хв 
230 Км 15.06 1 хв  15.07 2 г  1 хв 
Хорошеве 15.10 1 хв  15.11 2 г  5 хв 
225 Км 15.14 1 хв  15.15 2 г  9 хв 
222 Км 15.18 1 хв  15.19 2 г  13 хв 
219 Км 15.22 1 хв  15.23 2 г  17 хв 
Іларіонове 15.27 1 хв  15.28 2 г  22 хв 
212 Км 15.32 1 хв  15.33 2 г  27 хв 
207 Км 15.37 1 хв  15.38 2 г  32 хв 
Ігрень 15.42 1 хв  15.43 2 г  37 хв 
Ксеніївка 15.45 2 хв  15.47 2 г  40 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 15.51 2 хв  15.53 2 г  46 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 15.55 1 хв  15.56 2 г  50 хв 
Проспектна 16.06 1 хв  16.07 3 г  1 хв 
Дніпро-Лоцманська 16.11 2 хв  16.13 3 г  6 хв 
Тунельна 16.18 1 хв  16.19 3 г  13 хв 
Зустрічний 16.26 1 хв  16.27 3 г  21 хв 
Мирний 16.33 1 хв  16.34 3 г  28 хв 
Шинний 16.38 1 хв  16.39 3 г  33 хв 
Дніпро-Вантажний 16.41 1 хв  16.42 3 г  36 хв 
Холодильна 16.45 1 хв  16.46 3 г  40 хв 
Обвідна 16.48 1 хв  16.49 3 г  43 хв 
Краснопілля 16.51 1 хв  16.52 3 г  46 хв 
175 Км 17.04 1 хв  17.05 3 г  59 хв 
Сухачівка 17.13 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6234-6233 Запоріжжя-1 — Сухачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031