У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6234/6233 Запоріжжя-1 — Сухачівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6234/6233 сполученням Запоріжжя-1 - Сухачівка відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 13.05 і прибуває на станцію Сухачівка о 17.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Янцеве, 1063 Км, 1045 Км, 235 Км, 222 Км, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Зустрічний, Холодильна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 13.05
Мотор 13.12 1 хв  13.13 7 хв 
Іскра 13.15 1 хв  13.16 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 13.22 1 хв  13.23 17 хв 
Янцеве 13.33 1 хв  13.34 28 хв 
Вільнянськ 13.42 9 хв  13.51 37 хв 
1074 Км 13.57 1 хв  13.58 52 хв 
Новогупалівка 14.04 1 хв  14.05 59 хв 
1063 Км 14.09 1 хв  14.10 1 г  4 хв 
1061 Км 14.13 1 хв  14.14 1 г  8 хв 
Славгород-Південний 14.20 1 хв  14.21 1 г  15 хв 
1049 Км 14.25 1 хв  14.26 1 г  20 хв 
1045 Км 14.30 1 хв  14.31 1 г  25 хв 
Івківка 14.35 1 хв  14.36 1 г  30 хв 
Синельникове-1 14.46 6 хв  14.52 1 г  41 хв 
Синельникове-2 14.59 1 хв  15.00 1 г  54 хв 
235 Км 15.02 1 хв  15.03 1 г  57 хв 
230 Км 15.06 1 хв  15.07 2 г  1 хв 
Хорошеве 15.10 1 хв  15.11 2 г  5 хв 
225 Км 15.14 1 хв  15.15 2 г  9 хв 
222 Км 15.18 1 хв  15.19 2 г  13 хв 
219 Км 15.22 1 хв  15.23 2 г  17 хв 
Іларіонове 15.27 1 хв  15.28 2 г  22 хв 
212 Км 15.32 1 хв  15.33 2 г  27 хв 
207 Км 15.37 1 хв  15.38 2 г  32 хв 
Ігрень 15.42 1 хв  15.43 2 г  37 хв 
Ксеніївка 15.45 2 хв  15.47 2 г  40 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 15.51 2 хв  15.53 2 г  46 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 15.55 1 хв  15.56 2 г  50 хв 
Проспектна 16.06 1 хв  16.07 3 г  1 хв 
Дніпро-Лоцманська 16.11 2 хв  16.13 3 г  6 хв 
Тунельна 16.18 1 хв  16.19 3 г  13 хв 
Зустрічний 16.26 1 хв  16.27 3 г  21 хв 
Мирний 16.33 1 хв  16.34 3 г  28 хв 
Шинний 16.38 1 хв  16.39 3 г  33 хв 
Дніпро-Вантажний 16.41 1 хв  16.42 3 г  36 хв 
Холодильна 16.45 1 хв  16.46 3 г  40 хв 
Обвідна 16.48 1 хв  16.49 3 г  43 хв 
Краснопілля 16.51 1 хв  16.52 3 г  46 хв 
175 Км 17.04 1 хв  17.05 3 г  59 хв 
Сухачівка 17.13 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6234/6233 Запоріжжя-1 — Сухачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31