У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6234-6233 Запоріжжя-1 — Сухачівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6234-6233 сполученням Запоріжжя-1 - Сухачівка відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 12.57 і прибуває на станцію Сухачівка о 17.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Янцеве, 1063 Км, 1045 Км, 235 Км, 222 Км, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Зустрічний, Холодильна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 12.57
Мотор 13.04 1 хв  13.05 7 хв 
Іскра 13.07 1 хв  13.08 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 13.14 1 хв  13.15 17 хв 
Янцеве 13.26 1 хв  13.27 29 хв 
Вільнянськ 13.35 9 хв  13.44 38 хв 
1074 Км 13.50 1 хв  13.51 53 хв 
Новогупалівка 13.58 1 хв  13.59 1 г  1 хв 
1063 Км 14.03 1 хв  14.04 1 г  6 хв 
1061 Км 14.08 1 хв  14.09 1 г  11 хв 
Славгород-Південний 14.16 1 хв  14.17 1 г  19 хв 
1049 Км 14.22 1 хв  14.23 1 г  25 хв 
1045 Км 14.28 1 хв  14.29 1 г  31 хв 
Івківка 14.34 1 хв  14.35 1 г  37 хв 
Синельникове-1 14.46 4 хв  14.50 1 г  49 хв 
Синельникове-2 14.57 1 хв  14.58 2 г 
235 Км 15.00 1 хв  15.01 2 г  3 хв 
230 Км 15.04 1 хв  15.05 2 г  7 хв 
Хорошеве 15.08 1 хв  15.09 2 г  11 хв 
225 Км 15.12 1 хв  15.13 2 г  15 хв 
222 Км 15.16 1 хв  15.17 2 г  19 хв 
219 Км 15.20 1 хв  15.21 2 г  23 хв 
Іларіонове 15.25 1 хв  15.26 2 г  28 хв 
212 Км 15.30 1 хв  15.31 2 г  33 хв 
207 Км 15.35 1 хв  15.36 2 г  38 хв 
Ігрень 15.40 1 хв  15.41 2 г  43 хв 
Ксеніївка 15.43 2 хв  15.45 2 г  46 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 15.49 2 хв  15.51 2 г  52 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 15.53 1 хв  15.54 2 г  56 хв 
Проспектна 16.04 1 хв  16.05 3 г  7 хв 
Дніпро-Лоцманська 16.09 2 хв  16.11 3 г  12 хв 
Тунельна 16.16 1 хв  16.17 3 г  19 хв 
Зустрічний 16.24 1 хв  16.25 3 г  27 хв 
Мирний 16.31 1 хв  16.32 3 г  34 хв 
Шинний 16.36 1 хв  16.37 3 г  39 хв 
Дніпро-Вантажний 16.39 1 хв  16.40 3 г  42 хв 
Холодильна 16.43 1 хв  16.44 3 г  46 хв 
Обвідна 16.46 1 хв  16.47 3 г  49 хв 
Краснопілля 16.49 1 хв  16.50 3 г  52 хв 
175 Км 17.02 1 хв  17.03 4 г  5 хв 
Сухачівка 17.11 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6234-6233 Запоріжжя-1 — Сухачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031