У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6234-6233 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6234-6233 сполученням Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 13.05 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 14.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мотор, Іскра, Запоріжжя Вантажне, Янцеве, Вільнянськ, 1074 Км, Новогупалівка, 1063 Км, 1061 Км, Славгород-Південний, 1049 Км, 1045 Км, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 13.05
Мотор 13.12 1 хв  13.13 7 хв 
Іскра 13.15 1 хв  13.16 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 13.22 1 хв  13.23 17 хв 
Янцеве 13.33 1 хв  13.34 28 хв 
Вільнянськ 13.41 9 хв  13.50 36 хв 
1074 Км 13.57 1 хв  13.58 52 хв 
Новогупалівка 14.04 1 хв  14.05 59 хв 
1063 Км 14.09 1 хв  14.10 1 г  4 хв 
1061 Км 14.13 1 хв  14.14 1 г  8 хв 
Славгород-Південний 14.20 1 хв  14.21 1 г  15 хв 
1049 Км 14.26 1 хв  14.27 1 г  21 хв 
1045 Км 14.31 1 хв  14.32 1 г  26 хв 
Івківка 14.36 1 хв  14.37 1 г  31 хв 
Синельникове-1 14.46 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6234-6233 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031