У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6234-6233 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6234-6233 сполученням Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 12.57 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 14.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мотор, Іскра, Запоріжжя Вантажне, Янцеве, Вільнянськ, 1074 Км, Новогупалівка, 1063 Км, 1061 Км, Славгород-Південний, 1049 Км, 1045 Км, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 12.57
Мотор 13.04 1 хв  13.05 7 хв 
Іскра 13.07 1 хв  13.08 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 13.14 1 хв  13.15 17 хв 
Янцеве 13.26 1 хв  13.27 29 хв 
Вільнянськ 13.35 9 хв  13.44 38 хв 
1074 Км 13.50 1 хв  13.51 53 хв 
Новогупалівка 13.58 1 хв  13.59 1 г  1 хв 
1063 Км 14.03 1 хв  14.04 1 г  6 хв 
1061 Км 14.08 1 хв  14.09 1 г  11 хв 
Славгород-Південний 14.16 1 хв  14.17 1 г  19 хв 
1049 Км 14.22 1 хв  14.23 1 г  25 хв 
1045 Км 14.28 1 хв  14.29 1 г  31 хв 
Івківка 14.34 1 хв  14.35 1 г  37 хв 
Синельникове-1 14.46 1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6234-6233 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції