У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6235 Миронівка — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6235 сполученням Миронівка - Фастів-1 відправляється зі станції Миронівка о 12.24 і прибуває на станцію Фастів-1 о 14.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Бірюки, Роток, Гай, Паляничинці, Фастів-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 12.24
Карапиші 12.36 1 хв  12.37 12 хв 
Карапиші-2 12.40 1 хв  12.41 16 хв 
Лютарський 12.44 1 хв  12.45 20 хв 
Ольшаниця 12.52 1 хв  12.53 28 хв 
Бушеве 12.56 1 хв  12.57 32 хв 
Рокитне 13.04 1 хв  13.05 40 хв 
Житні Гори 13.09 1 хв  13.10 45 хв 
Сухоліси 13.17 1 хв  13.18 53 хв 
Чепеліївка 13.22 1 хв  13.23 58 хв 
Бірюки 13.26 1 хв  13.27 1 г  2 хв 
Томилівка 13.31 1 хв  13.32 1 г  7 хв 
Роток 13.37 2 хв  13.39 1 г  13 хв 
Біла Церква 13.45 2 хв  13.47 1 г  21 хв 
Гай 13.55 1 хв  13.56 1 г  31 хв 
Устинівка 14.03 1 хв  14.04 1 г  39 хв 
Паляничинці 14.10 1 хв  14.11 1 г  46 хв 
8 Км 14.15 1 хв  14.16 1 г  51 хв 
Фастів-2 14.21 1 хв  14.22 1 г  57 хв 
Фастів-1 14.30 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6235 Миронівка — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30