У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6235-6024 Миронівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6235-6024 сполученням Миронівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Миронівка о 10.15 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лютарський, Рокитне, Чепеліївка, Роток, Устинівка, Фастів-2, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 10.15
Карапиші 10.27 1 хв  10.28 12 хв 
Карапиші-2 10.31 1 хв  10.32 16 хв 
Лютарський 10.35 1 хв  10.36 20 хв 
Ольшаниця 10.43 1 хв  10.44 28 хв 
Бушеве 10.47 1 хв  10.48 32 хв 
Рокитне 10.55 1 хв  10.56 40 хв 
Житні Гори 11.00 1 хв  11.01 45 хв 
Сухоліси 11.08 1 хв  11.09 53 хв 
Чепеліївка 11.13 1 хв  11.14 58 хв 
Бірюки 11.17 1 хв  11.18 1 г  2 хв 
Томилівка 11.22 1 хв  11.23 1 г  7 хв 
Роток 11.28 2 хв  11.30 1 г  13 хв 
Біла Церква 11.36 2 хв  11.38 1 г  21 хв 
Гай 11.46 1 хв  11.47 1 г  31 хв 
Устинівка 11.53 1 хв  11.54 1 г  38 хв 
Паляничинці 12.00 1 хв  12.01 1 г  45 хв 
8 Км 12.05 1 хв  12.06 1 г  50 хв 
Фастів-2 12.11 1 хв  12.12 1 г  56 хв 
Фастів-1 12.20 10 хв  12.30 2 г  5 хв 
Снітинка 12.36 1 хв  12.37 2 г  21 хв 
Сорочий Брід 12.40 1 хв  12.41 2 г  25 хв 
Вишняки 12.44 1 хв  12.44 2 г  29 хв 
Півні 12.47 1 хв  12.48 2 г  32 хв 
Білки 12.50 1 хв  12.51 2 г  35 хв 
Мотовилівка 12.54 1 хв  12.55 2 г  39 хв 
Корчі 12.59 1 хв  13.00 2 г  44 хв 
Васильків-1 13.06 1 хв  13.07 2 г  51 хв 
888 Км 13.11 1 хв  13.11 2 г  56 хв 
Глеваха 13.14 1 хв  13.15 2 г  59 хв 
Шляхова 13.17 1 хв  13.18 3 г  2 хв 
Малютянка 13.20 1 хв  13.20 3 г  5 хв 
Боярка 13.24 1 хв  13.25 3 г  9 хв 
Тарасівка 13.28 1 хв  13.29 3 г  13 хв 
Вишневе 13.35 1 хв  13.36 3 г  20 хв 
Київ-Волинський 13.43 1 хв  13.44 3 г  28 хв 
Караваєві Дачі 13.49 1 хв  13.50 3 г  34 хв 
Київ-Пас. 13.56 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6235-6024 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції