У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6236 Краматорськ — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6236 сполученням Краматорськ - Ізюм відправляється зі станції Краматорськ о 09.40 і прибуває на станцію Ізюм о 12.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин, Красний Лиман, Форпостна, Святогірськ, Букине, Яхничів, Підгірки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 09.40
Шпичкине 09.49 1 хв  09.50 9 хв 
Слов'янськ 10.05 15 хв  10.20 25 хв 
Імені Кожушка 10.26 1 хв  10.27 46 хв 
Слов'янський курорт 10.37 1 хв  10.38 57 хв 
Придонецька 10.46 1 хв  10.47 1 г  6 хв 
10 Км 10.53 1 хв  10.54 1 г  13 хв 
Брусин 10.58 1 хв  10.59 1 г  18 хв 
Красний Лиман 11.11 9 хв  11.20 1 г  31 хв 
Форпостна 11.42 1 хв  11.43 2 г  2 хв 
Святогірськ 12.00 2 хв  12.02 2 г  20 хв 
Букине 12.20 1 хв  12.21 2 г  40 хв 
Яхничів 12.25 1 хв  12.26 2 г  45 хв 
Підгірки 12.30 1 хв  12.31 2 г  50 хв 
Ізюм 12.37 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6236 Краматорськ — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031