У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6237-6243 Красний Лиман — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6237-6243 сполученням Красний Лиман - Фенольна відправляється зі станції Красний Лиман о 13.30 і прибуває на станцію Фенольна о 17.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 13.30
Брусин 13.40 1 хв  13.41 10 хв 
10 Км 13.44 1 хв  13.45 14 хв 
Придонецька 13.51 1 хв  13.52 21 хв 
Слов'янський курорт 13.59 1 хв  14.00 29 хв 
Імені Кожушка 14.10 1 хв  14.11 40 хв 
Слов'янськ 14.17 53 хв  15.10 47 хв 
Шпичкине 15.24 1 хв  15.25 1 г  54 хв 
Краматорськ 15.35 2 хв  15.37 2 г  5 хв 
Дружківка 15.56 1 хв  15.57 2 г  26 хв 
Кіндратівка 16.06 1 хв  16.07 2 г  36 хв 
Костянтинівка 16.22 2 хв  16.24 2 г  52 хв 
6 Км 16.32 1 хв  16.33 3 г  2 хв 
Кривий Торець 16.45 1 хв  16.46 3 г  15 хв 
Фенольна 17.02 3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6237-6243 Красний Лиман — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30