У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6237 Миронівка — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6237 сполученням Миронівка - Фастів-1 відправляється зі станції Миронівка о 17.29 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Бірюки, Роток, Гай, Паляничинці, Фастів-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 17.29
Карапиші 17.41 1 хв  17.42 12 хв 
Карапиші-2 17.45 1 хв  17.46 16 хв 
Лютарський 17.49 1 хв  17.50 20 хв 
Ольшаниця 17.57 1 хв  17.58 28 хв 
Бушеве 18.01 1 хв  18.02 32 хв 
Рокитне 18.09 1 хв  18.10 40 хв 
Житні Гори 18.14 1 хв  18.15 45 хв 
Сухоліси 18.22 1 хв  18.23 53 хв 
Чепеліївка 18.27 1 хв  18.28 58 хв 
Бірюки 18.31 1 хв  18.32 1 г  2 хв 
Томилівка 18.36 1 хв  18.37 1 г  7 хв 
Роток 18.42 2 хв  18.44 1 г  13 хв 
Біла Церква 18.50 2 хв  18.52 1 г  21 хв 
Гай 19.00 1 хв  19.01 1 г  31 хв 
Устинівка 19.08 1 хв  19.09 1 г  39 хв 
Паляничинці 19.15 1 хв  19.16 1 г  46 хв 
8 Км 19.20 1 хв  19.21 1 г  51 хв 
Фастів-2 19.26 1 хв  19.27 1 г  57 хв 
Фастів-1 19.35 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6237 Миронівка — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031