У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6239 Красний Лиман — Курдюмівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6239 сполученням Красний Лиман - Курдюмівка відправляється зі станції Красний Лиман о 18.00 і прибуває на станцію Курдюмівка о 19.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ямпіль, Сіверськ, Зовна, Сіль, Шевченка, Малоільшевська, Бахмут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 18.00
Ямпіль 18.14 1 хв  18.15 14 хв 
Сіверськ 18.35 1 хв  18.36 35 хв 
Зовна 18.50 1 хв  18.51 50 хв 
Сіль 19.03 1 хв  19.04 1 г  3 хв 
Шевченка 19.15 1 хв  19.16 1 г  15 хв 
Малоільшевська 19.20 1 хв  19.21 1 г  20 хв 
Бахмут 19.28 2 хв  19.30 1 г  28 хв 
Курдюмівка 19.58 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6239 Красний Лиман — Курдюмівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30