У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6240 Курдюмівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6240 сполученням Курдюмівка - Красний Лиман відправляється зі станції Курдюмівка о 20.08 і прибуває на станцію Красний Лиман о 22.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бахмут, Малоільшевська, Шевченка, Сіль, Зовна, Сіверськ, Ямпіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Курдюмівка 20.08
Бахмут 20.36 3 хв  20.39 28 хв 
Малоільшевська 20.44 1 хв  20.45 36 хв 
Шевченка 20.49 1 хв  20.50 41 хв 
Сіль 21.02 1 хв  21.03 54 хв 
Зовна 21.18 1 хв  21.19 1 г  10 хв 
Сіверськ 21.34 1 хв  21.35 1 г  26 хв 
Ямпіль 21.52 1 хв  21.53 1 г  44 хв 
Красний Лиман 22.10 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6240 Курдюмівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції