У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6241 Красний Лиман — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6241 сполученням Красний Лиман - Краматорськ відправляється зі станції Красний Лиман о 01.55 і прибуває на станцію Краматорськ о 02.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 01.55
Брусин 02.04 1 хв  02.05 9 хв 
10 Км 02.07 1 хв  02.08 12 хв 
Придонецька 02.14 1 хв  02.15 19 хв 
Слов'янський курорт 02.21 1 хв  02.22 26 хв 
Імені Кожушка 02.31 1 хв  02.32 36 хв 
Шпичкине 02.43 1 хв  02.44 48 хв 
Краматорськ 02.50 55 хв 

У розкладі поїзда 6241 Красний Лиман — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30