У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6241 Ланівці — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6241 сполученням Ланівці - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Ланівці о 04.43 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коськівці, Бережанка, Білка, Вишгородок, Пахиня, Карначівка, Шили, Зарудечко, Красносільці, Малий Глибочок, Збараж, Івашківці, Стегниківці, Курники, Лозова, Шляхтинці, 151 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-06 по 2019-11-15: 11 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ланівці 04.43
Коськівці 04.51 1 хв  04.52 8 хв 
Бережанка 04.59 1 хв  05.00 16 хв 
Білка 05.07 1 хв  05.08 24 хв 
Вишгородок 05.15 1 хв  05.16 32 хв 
Пахиня 05.20 1 хв  05.21 37 хв 
Карначівка 05.25 1 хв  05.26 42 хв 
Шили 05.31 1 хв  05.32 48 хв 
Зарудечко 05.41 1 хв  05.42 58 хв 
Красносільці 05.48 1 хв  05.49 1 г  5 хв 
Малий Глибочок 05.55 1 хв  05.56 1 г  12 хв 
Збараж 06.09 1 хв  06.10 1 г  26 хв 
Івашківці 06.24 1 хв  06.25 1 г  41 хв 
Стегниківці 06.30 1 хв  06.31 1 г  47 хв 
Курники 06.37 1 хв  06.38 1 г  54 хв 
Лозова 06.44 1 хв  06.45 2 г  1 хв 
Шляхтинці 06.51 1 хв  06.52 2 г  8 хв 
151 Км 07.07 1 хв  07.08 2 г  24 хв 
Тернопіль-Пас. 07.15 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6241 Ланівці — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031