У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6241 Ланівці — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6241 сполученням Ланівці - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Ланівці о 04.43 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коськівці, Бережанка, Білка, Вишгородок, Пахиня, Карначівка, Шили, Зарудечко, Красносільці, Малий Глибочок, Збараж, Івашківці, Стегниківці, Курники, Лозова, Шляхтинці, 151 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ланівці 04.43
Коськівці 04.51 1 хв  04.52 8 хв 
Бережанка 04.59 1 хв  05.00 16 хв 
Білка 05.07 1 хв  05.08 24 хв 
Вишгородок 05.15 1 хв  05.16 32 хв 
Пахиня 05.20 1 хв  05.21 37 хв 
Карначівка 05.25 1 хв  05.26 42 хв 
Шили 05.31 1 хв  05.32 48 хв 
Зарудечко 05.41 1 хв  05.42 58 хв 
Красносільці 05.48 1 хв  05.49 1 г  5 хв 
Малий Глибочок 05.55 1 хв  05.56 1 г  12 хв 
Збараж 06.09 1 хв  06.10 1 г  26 хв 
Івашківці 06.24 1 хв  06.25 1 г  41 хв 
Стегниківці 06.30 1 хв  06.31 1 г  47 хв 
Курники 06.37 1 хв  06.38 1 г  54 хв 
Лозова 06.44 1 хв  06.45 2 г  1 хв 
Шляхтинці 06.51 1 хв  06.52 2 г  8 хв 
151 Км 07.07 1 хв  07.08 2 г  24 хв 
Тернопіль-Пас. 07.15 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6241 Ланівці — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930