У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6241 Миронівка — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6241 сполученням Миронівка - Фастів-1 відправляється зі станції Миронівка о 20.20 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Бірюки, Роток, Гай, Паляничинці, Фастів-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 20.20
Карапиші 20.32 1 хв  20.33 12 хв 
Карапиші-2 20.36 1 хв  20.37 16 хв 
Лютарський 20.40 1 хв  20.41 20 хв 
Ольшаниця 20.48 1 хв  20.49 28 хв 
Бушеве 20.52 1 хв  20.53 32 хв 
Рокитне 21.00 1 хв  21.01 40 хв 
Житні Гори 21.05 1 хв  21.06 45 хв 
Сухоліси 21.13 1 хв  21.14 53 хв 
Чепеліївка 21.18 1 хв  21.19 58 хв 
Бірюки 21.22 1 хв  21.23 1 г  2 хв 
Томилівка 21.27 1 хв  21.28 1 г  7 хв 
Роток 21.33 1 хв  21.34 1 г  13 хв 
Біла Церква 21.40 1 хв  21.41 1 г  20 хв 
Гай 21.49 1 хв  21.50 1 г  29 хв 
Устинівка 21.57 1 хв  21.58 1 г  37 хв 
Паляничинці 22.04 1 хв  22.05 1 г  44 хв 
8 Км 22.09 1 хв  22.10 1 г  49 хв 
Фастів-2 22.15 1 хв  22.16 1 г  55 хв 
Фастів-1 22.24 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6241 Миронівка — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції