У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Гребінка — Прилуки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6242 сполученням Гребінка - Прилуки відправляється зі станції Гребінка о 08.15 і прибуває на станцію Прилуки о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 798 Км, База, Тарасівка, Пирятин, 780 Км, Сосинівка, 773 Км, Грабарівка, Линовиця, 750 Км, 746 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.15
798 Км 08.19 1 хв  08.20 4 хв 
База 08.23 1 хв  08.24 8 хв 
Тарасівка 08.34 1 хв  08.35 19 хв 
Пирятин 08.42 1 хв  08.43 27 хв 
780 Км 08.48 1 хв  08.49 33 хв 
Сосинівка 08.55 1 хв  08.56 40 хв 
773 Км 09.02 1 хв  09.03 47 хв 
Грабарівка 09.12 1 хв  09.13 57 хв 
Линовиця 09.26 1 хв  09.27 1 г  11 хв 
750 Км 09.32 1 хв  09.33 1 г  17 хв 
746 Км 09.40 1 хв  09.41 1 г  25 хв 
Прилуки 09.50 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6242 Гребінка — Прилуки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031