У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Гребінка — Прилуки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6242 сполученням Гребінка - Прилуки відправляється зі станції Гребінка о 08.15 і прибуває на станцію Прилуки о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як База, Тарасівка, Пирятин, 780 Км, Сосинівка, 773 Км, Грабарівка, Линовиця, 750 Км, 746 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.15
База 08.23 1 хв  08.24 8 хв 
Тарасівка 08.34 1 хв  08.35 19 хв 
Пирятин 08.42 1 хв  08.43 27 хв 
780 Км 08.48 1 хв  08.49 33 хв 
Сосинівка 08.55 1 хв  08.56 40 хв 
773 Км 09.02 1 хв  09.03 47 хв 
Грабарівка 09.12 1 хв  09.13 57 хв 
Линовиця 09.26 1 хв  09.27 1 г  11 хв 
750 Км 09.32 1 хв  09.33 1 г  17 хв 
746 Км 09.40 1 хв  09.41 1 г  25 хв 
Прилуки 09.50 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6242 Гребінка — Прилуки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції