У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Краматорськ — Язикове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6242 сполученням Краматорськ - Язикове відправляється зі станції Краматорськ о 03.05 і прибуває на станцію Язикове о 04.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шпичкине, Слов'янськ, Шидловська, Бантишеве, Гусарівка, Барвенкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 03.05
Шпичкине 03.11 1 хв  03.12 6 хв 
Слов'янськ 03.25 15 хв  03.40 20 хв 
Шидловська 03.59 1 хв  04.00 54 хв 
Бантишеве 04.15 1 хв  04.16 1 г  10 хв 
Гусарівка 04.29 1 хв  04.30 1 г  24 хв 
Барвенкове 04.42 1 хв  04.43 1 г  37 хв 
Язикове 04.53 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6242 Краматорськ — Язикове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції