У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Тернопіль-Пас. — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6242 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.15 і прибуває на станцію Ланівці о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шляхтинці, Лозова, Курники, Стегниківці, Івашківці, Збараж, Малий Глибочок, Красносільці, Зарудечко, Шили, Карначівка, Пахиня, Вишгородок, Білка, Бережанка, Коськівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.15
Шляхтинці 09.34 1 хв  09.35 19 хв 
Лозова 09.41 1 хв  09.42 26 хв 
Курники 09.47 1 хв  09.48 32 хв 
Стегниківці 09.54 1 хв  09.55 39 хв 
Івашківці 10.00 1 хв  10.01 45 хв 
Збараж 10.15 1 хв  10.16 1 г 
Малий Глибочок 10.26 1 хв  10.27 1 г  11 хв 
Красносільці 10.37 1 хв  10.38 1 г  22 хв 
Зарудечко 10.45 1 хв  10.46 1 г  30 хв 
Шили 10.53 1 хв  10.54 1 г  38 хв 
Карначівка 11.00 1 хв  11.01 1 г  45 хв 
Пахиня 11.06 1 хв  11.07 1 г  51 хв 
Вишгородок 11.11 1 хв  11.12 1 г  56 хв 
Білка 11.20 1 хв  11.21 2 г  5 хв 
Бережанка 11.29 1 хв  11.30 2 г  14 хв 
Коськівці 11.39 1 хв  11.40 2 г  24 хв 
Ланівці 11.48 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6242 Тернопіль-Пас. — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30