У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Тернопіль-Пас. — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6242 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.15 і прибуває на станцію Ланівці о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Шляхтинці, Лозова, Курники, Стегниківці, Івашківці, Збараж, Малий Глибочок, Красносільці, Зарудечко, Шили, Карначівка, Пахиня, Вишгородок, Білка, Бережанка, Коськівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-01-17 по 2020-01-26: 22 січня ходу не буде
з 2020-01-22 по 2020-02-01: 28 січня ходу не буде
з 2020-01-24 по 2020-02-03: 30 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.15
Шляхтинці 09.34 1 хв  09.35 19 хв 
Лозова 09.41 1 хв  09.42 26 хв 
Курники 09.47 1 хв  09.48 32 хв 
Стегниківці 09.54 1 хв  09.55 39 хв 
Івашківці 10.00 1 хв  10.01 45 хв 
Збараж 10.15 1 хв  10.16 1 г 
Малий Глибочок 10.26 1 хв  10.27 1 г  11 хв 
Красносільці 10.37 1 хв  10.38 1 г  22 хв 
Зарудечко 10.45 1 хв  10.46 1 г  30 хв 
Шили 10.53 1 хв  10.54 1 г  38 хв 
Карначівка 11.00 1 хв  11.01 1 г  45 хв 
Пахиня 11.06 1 хв  11.07 1 г  51 хв 
Вишгородок 11.11 1 хв  11.12 1 г  56 хв 
Білка 11.20 1 хв  11.21 2 г  5 хв 
Бережанка 11.29 1 хв  11.30 2 г  14 хв 
Коськівці 11.39 1 хв  11.40 2 г  24 хв 
Ланівці 11.48 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6242 Тернопіль-Пас. — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829