У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Тернопіль-Пас. — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6242 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.15 і прибуває на станцію Ланівці о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шляхтинці, Лозова, Курники, Стегниківці, Івашківці, Збараж, Малий Глибочок, Красносільці, Зарудечко, Шили, Карначівка, Пахиня, Вишгородок, Білка, Бережанка, Коськівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-13 по 2019-11-24: 20 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.15
Шляхтинці 09.34 1 хв  09.35 19 хв 
Лозова 09.41 1 хв  09.42 26 хв 
Курники 09.47 1 хв  09.48 32 хв 
Стегниківці 09.54 1 хв  09.55 39 хв 
Івашківці 10.00 1 хв  10.01 45 хв 
Збараж 10.15 1 хв  10.16 1 г 
Малий Глибочок 10.26 1 хв  10.27 1 г  11 хв 
Красносільці 10.37 1 хв  10.38 1 г  22 хв 
Зарудечко 10.45 1 хв  10.46 1 г  30 хв 
Шили 10.53 1 хв  10.54 1 г  38 хв 
Карначівка 11.00 1 хв  11.01 1 г  45 хв 
Пахиня 11.06 1 хв  11.07 1 г  51 хв 
Вишгородок 11.11 1 хв  11.12 1 г  56 хв 
Білка 11.20 1 хв  11.21 2 г  5 хв 
Бережанка 11.29 1 хв  11.30 2 г  14 хв 
Коськівці 11.39 1 хв  11.40 2 г  24 хв 
Ланівці 11.48 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6242 Тернопіль-Пас. — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031