У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6243 Ланівці — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6243 сполученням Ланівці - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Ланівці о 16.33 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коськівці, Бережанка, Білка, Вишгородок, Пахиня, Карначівка, Шили, Зарудечко, Красносільці, Малий Глибочок, Збараж, Івашківці, Стегниківці, Курники, Лозова, Шляхтинці, 151 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ланівці 16.33
Коськівці 16.41 1 хв  16.42 8 хв 
Бережанка 16.49 1 хв  16.50 16 хв 
Білка 16.57 1 хв  16.58 24 хв 
Вишгородок 17.05 1 хв  17.06 32 хв 
Пахиня 17.10 1 хв  17.11 37 хв 
Карначівка 17.15 1 хв  17.16 42 хв 
Шили 17.21 1 хв  17.22 48 хв 
Зарудечко 17.31 1 хв  17.32 58 хв 
Красносільці 17.38 1 хв  17.39 1 г  5 хв 
Малий Глибочок 17.45 1 хв  17.46 1 г  12 хв 
Збараж 17.59 1 хв  18.00 1 г  26 хв 
Івашківці 18.14 1 хв  18.15 1 г  41 хв 
Стегниківці 18.20 1 хв  18.21 1 г  47 хв 
Курники 18.27 1 хв  18.28 1 г  54 хв 
Лозова 18.34 1 хв  18.35 2 г  1 хв 
Шляхтинці 18.41 1 хв  18.42 2 г  8 хв 
151 Км 18.57 1 хв  18.58 2 г  24 хв 
Тернопіль-Пас. 19.05 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6243 Ланівці — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031