У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6243 Прилуки — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6243 сполученням Прилуки - Гребінка відправляється зі станції Прилуки о 10.10 і прибуває на станцію Гребінка о 11.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 746 Км, 750 Км, Линовиця, Грабарівка, 773 Км, Сосинівка, 780 Км, Пирятин, Тарасівка, База.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Прилуки 10.10
746 Км 10.18 1 хв  10.19 8 хв 
750 Км 10.26 1 хв  10.27 16 хв 
Линовиця 10.33 1 хв  10.34 23 хв 
Грабарівка 10.47 1 хв  10.48 37 хв 
773 Км 10.56 1 хв  10.57 46 хв 
Сосинівка 11.03 1 хв  11.04 53 хв 
780 Км 11.09 1 хв  11.10 59 хв 
Пирятин 11.15 1 хв  11.16 1 г  5 хв 
Тарасівка 11.23 1 хв  11.24 1 г  13 хв 
База 11.34 1 хв  11.35 1 г  24 хв 
Гребінка 11.44 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6243 Прилуки — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції