У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6244-6238 Фенольна — Близнюки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6244-6238 сполученням Фенольна - Близнюки відправляється зі станції Фенольна о 18.00 і прибуває на станцію Близнюки о 22.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Шидловська, Бантишеве, Гусарівка, Барвенкове, Язикове, Гаврилівка, Дубове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 18.00
Кривий Торець 18.17 1 хв  18.18 17 хв 
6 Км 18.31 1 хв  18.32 31 хв 
Костянтинівка 18.43 1 хв  18.44 43 хв 
Кіндратівка 18.57 1 хв  18.58 57 хв 
Дружківка 19.06 1 хв  19.07 1 г  6 хв 
Краматорськ 19.26 1 хв  19.27 1 г  26 хв 
Шпичкине 19.34 1 хв  19.35 1 г  34 хв 
Слов'янськ 19.50 15 хв  20.05 1 г  50 хв 
Шидловська 20.24 1 хв  20.25 2 г  24 хв 
Бантишеве 20.40 1 хв  20.41 2 г  40 хв 
Гусарівка 20.54 1 хв  20.55 2 г  54 хв 
Барвенкове 21.07 1 хв  21.08 3 г  7 хв 
Язикове 21.18 1 хв  21.19 3 г  18 хв 
Гаврилівка 21.34 1 хв  21.35 3 г  34 хв 
Дубове 21.50 1 хв  21.51 3 г  50 хв 
Близнюки 22.09 4 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6244-6238 Фенольна — Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції