У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6244 Гребінка — Прилуки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6244 сполученням Гребінка - Прилуки відправляється зі станції Гребінка о 16.42 і прибуває на станцію Прилуки о 18.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як База, Тарасівка, Пирятин, 780 Км, Сосинівка, 773 Км, Грабарівка, Линовиця, 750 Км, 746 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 16.42
База 16.49 1 хв  16.50 7 хв 
Тарасівка 17.00 1 хв  17.01 18 хв 
Пирятин 17.08 1 хв  17.09 26 хв 
780 Км 17.14 1 хв  17.15 32 хв 
Сосинівка 17.20 1 хв  17.21 38 хв 
773 Км 17.27 1 хв  17.28 45 хв 
Грабарівка 17.37 1 хв  17.38 55 хв 
Линовиця 17.51 1 хв  17.52 1 г  9 хв 
750 Км 17.57 1 хв  17.58 1 г  15 хв 
746 Км 18.04 1 хв  18.05 1 г  22 хв 
Прилуки 18.14 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6244 Гребінка — Прилуки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції