У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6244 Тернопіль-Пас. — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6244 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 21.15 і прибуває на станцію Ланівці о 23.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шляхтинці, Лозова, Курники, Стегниківці, Івашківці, Збараж, Малий Глибочок, Красносільці, Зарудечко, Шили, Карначівка, Пахиня, Вишгородок, Білка, Бережанка, Коськівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-06 по 2019-11-15: 11 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 21.15
Шляхтинці 21.34 1 хв  21.35 19 хв 
Лозова 21.40 1 хв  21.41 25 хв 
Курники 21.46 1 хв  21.47 31 хв 
Стегниківці 21.53 1 хв  21.54 38 хв 
Івашківці 22.00 1 хв  22.01 45 хв 
Збараж 22.15 1 хв  22.16 1 г 
Малий Глибочок 22.26 1 хв  22.27 1 г  11 хв 
Красносільці 22.37 1 хв  22.38 1 г  22 хв 
Зарудечко 22.45 1 хв  22.46 1 г  30 хв 
Шили 22.53 1 хв  22.54 1 г  38 хв 
Карначівка 23.00 2 хв  23.02 1 г  45 хв 
Пахиня 23.06 1 хв  23.07 1 г  51 хв 
Вишгородок 23.12 1 хв  23.13 1 г  57 хв 
Білка 23.21 1 хв  23.22 2 г  6 хв 
Бережанка 23.30 1 хв  23.31 2 г  15 хв 
Коськівці 23.39 1 хв  23.40 2 г  24 хв 
Ланівці 23.48 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6244 Тернопіль-Пас. — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031