У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6244 Тернопіль-Пас. — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6244 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 21.15 і прибуває на станцію Ланівці о 23.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 151 Км, Шляхтинці, Лозова, Курники, Стегниківці, Івашківці, Збараж, Малий Глибочок, Красносільці, Зарудечко, Шили, Карначівка, Пахиня, Вишгородок, Білка, Бережанка, Коськівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 21.15
151 Км 21.19 1 хв  21.20 4 хв 
Шляхтинці 21.34 1 хв  21.35 19 хв 
Лозова 21.40 1 хв  21.41 25 хв 
Курники 21.46 1 хв  21.47 31 хв 
Стегниківці 21.53 1 хв  21.54 38 хв 
Івашківці 22.00 1 хв  22.01 45 хв 
Збараж 22.15 1 хв  22.16 1 г 
Малий Глибочок 22.26 1 хв  22.27 1 г  11 хв 
Красносільці 22.37 1 хв  22.38 1 г  22 хв 
Зарудечко 22.45 1 хв  22.46 1 г  30 хв 
Шили 22.53 1 хв  22.54 1 г  38 хв 
Карначівка 23.00 2 хв  23.02 1 г  45 хв 
Пахиня 23.06 1 хв  23.07 1 г  51 хв 
Вишгородок 23.12 1 хв  23.13 1 г  57 хв 
Білка 23.21 1 хв  23.22 2 г  6 хв 
Бережанка 23.30 1 хв  23.31 2 г  15 хв 
Коськівці 23.39 1 хв  23.40 2 г  24 хв 
Ланівці 23.48 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6244 Тернопіль-Пас. — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031