У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6244 Тернопіль-Пас. — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6244 сполученням Тернопіль-Пас. - Ланівці відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 21.15 і прибуває на станцію Ланівці о 23.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 151 Км, Шляхтинці, Лозова, Курники, Стегниківці, Івашківці, Збараж, Малий Глибочок, Красносільці, Зарудечко, Шили, Карначівка, Пахиня, Вишгородок, Білка, Бережанка, Коськівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

16 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 21.15
151 Км 21.19 1 хв  21.20 4 хв 
Шляхтинці 21.34 1 хв  21.35 19 хв 
Лозова 21.40 1 хв  21.41 25 хв 
Курники 21.46 1 хв  21.47 31 хв 
Стегниківці 21.53 1 хв  21.54 38 хв 
Івашківці 22.00 1 хв  22.01 45 хв 
Збараж 22.15 1 хв  22.16 1 г 
Малий Глибочок 22.26 1 хв  22.27 1 г  11 хв 
Красносільці 22.37 1 хв  22.38 1 г  22 хв 
Зарудечко 22.45 1 хв  22.46 1 г  30 хв 
Шили 22.53 1 хв  22.54 1 г  38 хв 
Карначівка 23.00 2 хв  23.02 1 г  45 хв 
Пахиня 23.06 1 хв  23.07 1 г  51 хв 
Вишгородок 23.12 1 хв  23.13 1 г  57 хв 
Білка 23.21 1 хв  23.22 2 г  6 хв 
Бережанка 23.30 1 хв  23.31 2 г  15 хв 
Коськівці 23.39 1 хв  23.40 2 г  24 хв 
Ланівці 23.48 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6244 Тернопіль-Пас. — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031