У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6245 Прилуки — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6245 сполученням Прилуки - Гребінка відправляється зі станції Прилуки о 18.32 і прибуває на станцію Гребінка о 20.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 746 Км, 750 Км, Линовиця, Грабарівка, 773 Км, Сосинівка, 780 Км, Пирятин, Тарасівка, База.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Прилуки 18.32
746 Км 18.40 1 хв  18.41 8 хв 
750 Км 18.47 1 хв  18.48 15 хв 
Линовиця 18.54 1 хв  18.55 22 хв 
Грабарівка 19.07 1 хв  19.08 35 хв 
773 Км 19.16 1 хв  19.17 44 хв 
Сосинівка 19.22 1 хв  19.23 50 хв 
780 Км 19.28 1 хв  19.29 56 хв 
Пирятин 19.34 2 хв  19.36 1 г  2 хв 
Тарасівка 19.43 1 хв  19.44 1 г  11 хв 
База 19.53 1 хв  19.54 1 г  21 хв 
Гребінка 20.02 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6245 Прилуки — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції