У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6249-6247 Ізюм — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6249-6247 сполученням Ізюм - Фенольна відправляється зі станції Ізюм о 16.00 і прибуває на станцію Фенольна о 20.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яхничів, Святогірськ, Красний Лиман, 10 Км, Слов'янський курорт, Слов'янськ, Краматорськ, Кіндратівка, 6 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 16.00
Підгірки 16.05 1 хв  16.06 5 хв 
Яхничів 16.10 1 хв  16.11 10 хв 
Букине 16.17 1 хв  16.18 17 хв 
Святогірськ 16.33 2 хв  16.35 33 хв 
Форпостна 16.52 1 хв  16.53 52 хв 
Красний Лиман 17.15 3 хв  17.18 1 г  15 хв 
Брусин 17.30 1 хв  17.31 1 г  30 хв 
10 Км 17.36 1 хв  17.37 1 г  36 хв 
Придонецька 17.44 1 хв  17.45 1 г  44 хв 
Слов'янський курорт 17.54 1 хв  17.55 1 г  54 хв 
Імені Кожушка 18.05 1 хв  18.06 2 г  5 хв 
Слов'янськ 18.12 36 хв  18.48 2 г  12 хв 
Шпичкине 19.05 1 хв  19.06 3 г  5 хв 
Краматорськ 19.16 1 хв  19.17 3 г  16 хв 
Дружківка 19.36 1 хв  19.37 3 г  36 хв 
Кіндратівка 19.46 1 хв  19.47 3 г  46 хв 
Костянтинівка 20.02 2 хв  20.04 4 г  2 хв 
6 Км 20.12 1 хв  20.13 4 г  12 хв 
Кривий Торець 20.25 1 хв  20.26 4 г  25 хв 
Фенольна 20.42 4 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6249-6247 Ізюм — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30