У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6249 Козятин-1 — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка відправляється зі станції Козятин-1 о 04.17 і прибуває на станцію Шепетівка о 07.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 04.17
Залізничне 04.27 1 хв  04.28 10 хв 
Козятин-2 04.31 1 хв  04.32 14 хв 
Каолінова 04.37 1 хв  04.38 20 хв 
Глухівці 04.41 1 хв  04.42 24 хв 
Іванківці 04.49 1 хв  04.50 32 хв 
Бердичів 04.57 2 хв  04.59 40 хв 
Райки 05.08 1 хв  05.09 51 хв 
Мирославка 05.13 1 хв  05.14 56 хв 
Демчин 05.18 1 хв  05.19 1 г  1 хв 
Рачки 05.23 1 хв  05.24 1 г  6 хв 
Михайленки 05.30 1 хв  05.31 1 г  13 хв 
Вакуленчук 05.36 1 хв  05.37 1 г  19 хв 
Чуднів-Волинський 05.44 1 хв  05.45 1 г  27 хв 
Довбище 05.51 1 хв  05.52 1 г  34 хв 
Разіне 05.58 1 хв  05.59 1 г  41 хв 
Гордіївка 06.05 1 хв  06.06 1 г  48 хв 
Печанівка 06.12 1 хв  06.13 1 г  55 хв 
Колодяжний 06.19 1 хв  06.20 2 г  2 хв 
Миропіль 06.26 1 хв  06.27 2 г  9 хв 
Блидні 06.32 1 хв  06.33 2 г  15 хв 
Понінка 06.38 2 хв  06.40 2 г  21 хв 
Полонне 06.43 1 хв  06.44 2 г  26 хв 
Ганнусине 06.51 1 хв  06.52 2 г  34 хв 
Поляни 06.55 1 хв  06.56 2 г  38 хв 
Новичі 06.59 1 хв  07.00 2 г  42 хв 
Хролин 07.06 1 хв  07.07 2 г  49 хв 
Ватутіне 07.11 1 хв  07.12 2 г  54 хв 
Судилків 07.15 1 хв  07.16 2 г  58 хв 
Шепетівка 07.24 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6249 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції