У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6249 Козятин-1 — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка відправляється зі станції Козятин-1 о 04.17 і прибуває на станцію Шепетівка о 07.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 04.17
Залізничне 04.26 1 хв  04.27 9 хв 
Козятин-2 04.29 1 хв  04.30 12 хв 
Каолінова 04.35 1 хв  04.36 18 хв 
Глухівці 04.39 1 хв  04.40 22 хв 
Іванківці 04.47 1 хв  04.48 30 хв 
Бердичів 04.55 2 хв  04.57 38 хв 
Райки 05.06 1 хв  05.07 49 хв 
Мирославка 05.11 1 хв  05.12 54 хв 
Демчин 05.16 1 хв  05.17 59 хв 
Рачки 05.21 1 хв  05.22 1 г  4 хв 
Михайленки 05.28 1 хв  05.29 1 г  11 хв 
Вакуленчук 05.33 1 хв  05.34 1 г  16 хв 
Чуднів-Волинський 05.41 1 хв  05.42 1 г  24 хв 
Довбище 05.48 1 хв  05.49 1 г  31 хв 
Разіне 05.55 1 хв  05.56 1 г  38 хв 
Гордіївка 06.02 1 хв  06.03 1 г  45 хв 
Печанівка 06.09 1 хв  06.10 1 г  52 хв 
Колодяжний 06.15 1 хв  06.16 1 г  58 хв 
Миропіль 06.22 1 хв  06.23 2 г  5 хв 
Блидні 06.28 1 хв  06.29 2 г  11 хв 
Понінка 06.35 2 хв  06.37 2 г  18 хв 
Полонне 06.40 1 хв  06.41 2 г  23 хв 
Ганнусине 06.48 1 хв  06.49 2 г  31 хв 
Поляни 06.53 1 хв  06.54 2 г  36 хв 
Новичі 06.57 1 хв  06.58 2 г  40 хв 
Хролин 07.05 1 хв  07.06 2 г  48 хв 
Ватутіне 07.10 1 хв  07.11 2 г  53 хв 
Судилків 07.15 1 хв  07.16 2 г  58 хв 
Шепетівка 07.24 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6249 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031