У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6250 Фенольна — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6250 сполученням Фенольна - Слов'янськ відправляється зі станції Фенольна о 21.50 і прибуває на станцію Слов'янськ о 23.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 21.50
Кривий Торець 22.07 1 хв  22.08 17 хв 
6 Км 22.21 1 хв  22.22 31 хв 
Костянтинівка 22.32 3 хв  22.35 42 хв 
Кіндратівка 22.48 1 хв  22.49 58 хв 
Дружківка 22.57 1 хв  22.58 1 г  7 хв 
Краматорськ 23.17 2 хв  23.19 1 г  27 хв 
Шпичкине 23.26 1 хв  23.27 1 г  36 хв 
Слов'янськ 23.42 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6250 Фенольна — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031