У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Близнюки — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Близнюки - Краматорськ відправляється зі станції Близнюки о 03.24 і прибуває на станцію Краматорськ о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Близнюки 03.24
Дубове 03.39 1 хв  03.40 15 хв 
Гаврилівка 03.53 1 хв  03.54 29 хв 
Язикове 04.09 1 хв  04.10 45 хв 
Барвенкове 04.21 1 хв  04.22 57 хв 
Гусарівка 04.33 1 хв  04.34 1 г  9 хв 
Бантишеве 04.48 1 хв  04.49 1 г  24 хв 
Шидловська 05.05 1 хв  05.06 1 г  41 хв 
Слов'янськ 05.25 20 хв  05.45 2 г  1 хв 
Шпичкине 05.59 1 хв  06.00 2 г  35 хв 
Краматорськ 06.10 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6251 Близнюки — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031