У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Тернопіль-Пас. — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.00 і прибуває на станцію Ходорів о 13.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Буцнів, Ходачків-Великий, 21 Км, Веснівка, Слобода-Теофіпольська, Йосипівка, Літятин, Потутори, Мечищів, Гутисько, Пуків, Рогатин, Помонята.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-07-19 по 2019-12-14: з 13 травня і до відміни курсуватиме на ділянці Тернопіль - ст.Підвисоке, з 07 червня курсуватиме на ділянці Тернопіль - Ходорів по неділях та пятницях
з 2019-11-06 по 2019-11-15: 11 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.00
Березовиця-Острів 09.16 1 хв  09.17 16 хв 
Буцнів 09.26 1 хв  09.27 26 хв 
Серединки 09.36 1 хв  09.37 36 хв 
Ходачків-Великий 09.46 1 хв  09.47 46 хв 
Денисів-Купчинці 09.53 1 хв  09.54 53 хв 
21 Км 10.00 1 хв  10.01 1 г 
Ставки 10.06 1 хв  10.07 1 г  6 хв 
Веснівка 10.12 1 хв  10.13 1 г  12 хв 
Садова 10.18 1 хв  10.19 1 г  18 хв 
Слобода-Теофіпольська 10.24 1 хв  10.25 1 г  24 хв 
Козова 10.33 1 хв  10.34 1 г  33 хв 
Йосипівка 10.43 1 хв  10.44 1 г  43 хв 
Криве 10.55 1 хв  10.56 1 г  55 хв 
Літятин 11.03 1 хв  11.04 2 г  3 хв 
Жовнівка 11.13 1 хв  11.14 2 г  13 хв 
Потутори 11.18 1 хв  11.19 2 г  18 хв 
Рибники 11.25 1 хв  11.26 2 г  25 хв 
Мечищів 11.34 1 хв  11.35 2 г  34 хв 
Награбіє 11.41 1 хв  11.42 2 г  41 хв 
Гутисько 11.50 1 хв  11.51 2 г  50 хв 
Підвисоке 12.02 1 хв  12.03 3 г  2 хв 
Пуків 12.16 1 хв  12.17 3 г  16 хв 
Путятинці 12.30 1 хв  12.31 3 г  30 хв 
Рогатин 12.44 1 хв  12.45 3 г  44 хв 
Приозерне 13.09 1 хв  13.10 4 г  9 хв 
Помонята 13.33 1 хв  13.34 4 г  33 хв 
Ходорів 13.55 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6251 Тернопіль-Пас. — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031