У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 00.53 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Попелюхи, Слобідка, Подільськ-Північний, Мардарівка, Торосове, Дмитрове, Роздільна-1, Карпове, Усатове, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 00.53
Крижопіль 01.10 1 хв  01.11 17 хв 
Рудниця 01.22 1 хв  01.23 29 хв 
Попелюхи 01.28 1 хв  01.29 35 хв 
Кодима 01.43 1 хв  01.44 50 хв 
Абамеликове 01.58 1 хв  01.59 1 г  5 хв 
Слобідка 02.12 2 хв  02.14 1 г  19 хв 
Борщі 02.25 1 хв  02.26 1 г  32 хв 
Побережжя 02.34 1 хв  02.35 1 г  41 хв 
Подільськ-Північний 02.40 1 хв  02.41 1 г  47 хв 
Подільськ-Жм. 02.47 2 хв  02.49 1 г  54 хв 
Чубівка 03.04 1 хв  03.05 2 г  11 хв 
Мардарівка 03.23 1 хв  03.24 2 г  30 хв 
Перехрестове 03.36 1 хв  03.37 2 г  43 хв 
Затишшя 03.51 1 хв  03.52 2 г  58 хв 
Торосове 04.03 1 хв  04.04 3 г  10 хв 
Іванівка 04.11 1 хв  04.12 3 г  18 хв 
Веселий Кут 04.20 1 хв  04.21 3 г  27 хв 
Дмитрове 04.28 1 хв  04.29 3 г  35 хв 
Мигаєве 04.35 1 хв  04.36 3 г  42 хв 
Роздільна Сортувальна 04.44 1 хв  04.45 3 г  51 хв 
Роздільна-1 04.50 2 хв  04.52 3 г  57 хв 
Єреміївка 05.09 11 хв  05.20 4 г  16 хв 
Новоселівка 05.26 1 хв  05.27 4 г  33 хв 
Карпове 05.32 1 хв  05.33 4 г  39 хв 
Вигода 05.42 1 хв  05.43 4 г  49 хв 
Дачна 05.55 1 хв  05.56 5 г  2 хв 
Усатове 06.02 1 хв  06.03 5 г  9 хв 
Новодеповська 06.07 1 хв  06.08 5 г  14 хв 
Одеса-Застава-1 06.10 1 хв  06.11 5 г  17 хв 
Одеса-Поїзна 06.16 1 хв  06.17 5 г  23 хв 
Одеса-Мала 06.20 2 хв  06.22 5 г  27 хв 
Одеса-Головна 06.27 5 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6251 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30