У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 01.04 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Попелюхи, Слобідка, Подільськ-Північний, Мардарівка, Торосове, Дмитрове, Роздільна-1, Карпове, Усатове, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 01.04
Крижопіль 01.21 1 хв  01.22 17 хв 
Рудниця 01.33 1 хв  01.34 29 хв 
Попелюхи 01.39 1 хв  01.40 35 хв 
Кодима 01.54 1 хв  01.55 50 хв 
Абамеликове 02.09 1 хв  02.10 1 г  5 хв 
Слобідка 02.23 2 хв  02.25 1 г  19 хв 
Борщі 02.35 1 хв  02.36 1 г  31 хв 
Побережжя 02.44 1 хв  02.45 1 г  40 хв 
Подільськ-Північний 02.50 1 хв  02.51 1 г  46 хв 
Подільськ-Жм. 02.54 2 хв  02.56 1 г  50 хв 
Чубівка 03.07 1 хв  03.08 2 г  3 хв 
Мардарівка 03.24 1 хв  03.25 2 г  20 хв 
Перехрестове 03.36 1 хв  03.37 2 г  32 хв 
Затишшя 03.51 1 хв  03.52 2 г  47 хв 
Торосове 04.03 1 хв  04.04 2 г  59 хв 
Іванівка 04.11 1 хв  04.12 3 г  7 хв 
Веселий Кут 04.20 1 хв  04.21 3 г  16 хв 
Дмитрове 04.28 1 хв  04.29 3 г  24 хв 
Мигаєве 04.35 1 хв  04.36 3 г  31 хв 
Роздільна Сортувальна 04.44 1 хв  04.45 3 г  40 хв 
Роздільна-1 04.50 2 хв  04.52 3 г  46 хв 
Єреміївка 05.09 11 хв  05.20 4 г  5 хв 
Новоселівка 05.26 1 хв  05.27 4 г  22 хв 
Карпове 05.32 1 хв  05.33 4 г  28 хв 
Вигода 05.42 1 хв  05.43 4 г  38 хв 
Дачна 05.55 1 хв  05.56 4 г  51 хв 
Усатове 06.02 1 хв  06.03 4 г  58 хв 
Новодеповська 06.07 1 хв  06.08 5 г  3 хв 
Одеса-Застава-1 06.10 1 хв  06.11 5 г  6 хв 
Одеса-Поїзна 06.17 1 хв  06.18 5 г  13 хв 
Одеса-Мала 06.21 2 хв  06.23 5 г  17 хв 
Одеса-Головна 06.28 5 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6251 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728