У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 00.53 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Попелюхи, Слобідка, Подільськ-Північний, Мардарівка, Торосове, Дмитрове, Роздільна-1, Карпове, Дачна, Одеса-Застава-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 00.53
Крижопіль 01.09 1 хв  01.10 16 хв 
Рудниця 01.21 1 хв  01.22 28 хв 
Попелюхи 01.28 1 хв  01.29 35 хв 
Кодима 01.43 1 хв  01.44 50 хв 
Абамеликове 01.55 1 хв  01.56 1 г  2 хв 
Слобідка 02.09 2 хв  02.11 1 г  16 хв 
Борщі 02.23 1 хв  02.24 1 г  30 хв 
Побережжя 02.30 1 хв  02.31 1 г  37 хв 
Подільськ-Північний 02.36 1 хв  02.37 1 г  43 хв 
Подільськ-Жм. 02.40 1 хв  02.41 1 г  47 хв 
Чубівка 02.52 1 хв  02.53 1 г  59 хв 
Мардарівка 03.07 1 хв  03.08 2 г  14 хв 
Перехрестове 03.19 1 хв  03.20 2 г  26 хв 
Затишшя 03.31 1 хв  03.32 2 г  38 хв 
Торосове 03.43 1 хв  03.44 2 г  50 хв 
Іванівка 03.51 1 хв  03.52 2 г  58 хв 
Веселий Кут 04.01 1 хв  04.02 3 г  8 хв 
Дмитрове 04.09 1 хв  04.10 3 г  16 хв 
Мигаєве 04.16 1 хв  04.17 3 г  23 хв 
Роздільна Сортувальна 04.28 1 хв  04.29 3 г  35 хв 
Роздільна-1 04.36 2 хв  04.38 3 г  43 хв 
Єреміївка 04.53 1 хв  04.54 4 г 
Новоселівка 05.00 1 хв  05.01 4 г  7 хв 
Карпове 05.05 22 хв  05.27 4 г  12 хв 
Вигода 05.37 1 хв  05.38 4 г  44 хв 
Жовтнева 05.46 1 хв  05.47 4 г  53 хв 
Дачна 05.53 1 хв  05.54 5 г 
Усатове 06.01 1 хв  06.02 5 г  8 хв 
Новодеповська 06.06 1 хв  06.07 5 г  13 хв 
Одеса-Застава-1 06.09 1 хв  06.10 5 г  16 хв 
Одеса-Поїзна 06.16 1 хв  06.17 5 г  23 хв 
Одеса-Мала 06.20 1 хв  06.21 5 г  27 хв 
Одеса-Головна 06.27 5 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6251 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції