У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Вапнярка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна відправляється зі станції Вапнярка о 00.53 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Попелюхи, Слобідка, Подільськ-Північний, Мардарівка, Торосове, Дмитрове, Роздільна-1, Карпове, Усатове, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 00.53
Крижопіль 01.10 1 хв  01.11 17 хв 
Рудниця 01.22 1 хв  01.23 29 хв 
Попелюхи 01.29 1 хв  01.30 36 хв 
Кодима 01.44 1 хв  01.45 51 хв 
Абамеликове 01.58 1 хв  01.59 1 г  5 хв 
Слобідка 02.13 2 хв  02.15 1 г  20 хв 
Борщі 02.27 1 хв  02.28 1 г  34 хв 
Побережжя 02.35 1 хв  02.36 1 г  42 хв 
Подільськ-Північний 02.41 1 хв  02.42 1 г  48 хв 
Подільськ-Жм. 02.47 2 хв  02.49 1 г  54 хв 
Чубівка 03.04 1 хв  03.05 2 г  11 хв 
Мардарівка 03.22 1 хв  03.23 2 г  29 хв 
Перехрестове 03.34 1 хв  03.35 2 г  41 хв 
Затишшя 03.46 1 хв  03.47 2 г  53 хв 
Торосове 03.58 1 хв  03.59 3 г  5 хв 
Іванівка 04.06 1 хв  04.07 3 г  13 хв 
Веселий Кут 04.18 1 хв  04.19 3 г  25 хв 
Дмитрове 04.26 1 хв  04.27 3 г  33 хв 
Мигаєве 04.33 1 хв  04.34 3 г  40 хв 
Роздільна Сортувальна 04.45 1 хв  04.46 3 г  52 хв 
Роздільна-1 04.53 2 хв  04.55 4 г 
Єреміївка 05.10 10 хв  05.20 4 г  17 хв 
Новоселівка 05.26 1 хв  05.27 4 г  33 хв 
Карпове 05.31 1 хв  05.32 4 г  38 хв 
Вигода 05.41 1 хв  05.42 4 г  48 хв 
Дачна 05.54 1 хв  05.55 5 г  1 хв 
Усатове 06.01 1 хв  06.02 5 г  8 хв 
Новодеповська 06.06 1 хв  06.07 5 г  13 хв 
Одеса-Застава-1 06.09 1 хв  06.10 5 г  16 хв 
Одеса-Поїзна 06.15 1 хв  06.16 5 г  22 хв 
Одеса-Мала 06.19 2 хв  06.21 5 г  26 хв 
Одеса-Головна 06.26 5 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6251 Вапнярка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031