У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Каракуба — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6252 сполученням Каракуба - Іловайськ відправляється зі станції Каракуба о 07.48 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ребрикове, Войкове, Колоски, Карбідний, Дзеркальний, 7 Км, Кутейникове, 1175 Км, Агрономічний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Каракуба 07.48
Ребрикове 07.54 1 хв  07.55 6 хв 
Войкове 08.04 1 хв  08.05 16 хв 
Колоски 08.10 1 хв  08.11 22 хв 
Карбідний 08.16 1 хв  08.17 28 хв 
Дзеркальний 08.22 1 хв  08.23 34 хв 
7 Км 08.29 1 хв  08.30 41 хв 
Кутейникове 08.37 1 хв  08.38 49 хв 
1175 Км 08.45 1 хв  08.46 57 хв 
Агрономічний 08.53 1 хв  08.54 1 г  5 хв 
Іловайськ 09.02 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6252 Каракуба — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031