У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Ходорів — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6252 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Ходорів о 02.30 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Приозерне, Путятинці, Підвисоке, Награбіє, Рибники, Жовнівка, Криве, Козова, Садова, Ставки, Денисів-Купчинці, Серединки, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-07-19 по 2019-12-14: з 13 травня і до відміни курсуватиме на ділянці Тернопіль - ст.Підвисоке
з 2019-08-16 по 2019-08-27: 21, 22, 23 серпня на дільниці Тернопіль-Підвисоке-Ходорів ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 02.30
Помонята 02.57 1 хв  02.58 27 хв 
Приозерне 03.11 1 хв  03.12 41 хв 
Рогатин 03.29 1 хв  03.30 59 хв 
Путятинці 03.39 2 хв  03.41 1 г  9 хв 
Пуків 03.55 1 хв  03.56 1 г  25 хв 
Підвисоке 04.14 1 хв  04.15 1 г  44 хв 
Гутисько 04.20 1 хв  04.21 1 г  50 хв 
Награбіє 04.25 1 хв  04.26 1 г  55 хв 
Мечищів 04.36 1 хв  04.37 2 г  6 хв 
Рибники 04.46 1 хв  04.47 2 г  16 хв 
Потутори 04.57 1 хв  04.58 2 г  27 хв 
Жовнівка 05.07 1 хв  05.08 2 г  37 хв 
Літятин 05.22 1 хв  05.23 2 г  52 хв 
Криве 05.31 1 хв  05.32 3 г  1 хв 
Йосипівка 05.44 1 хв  05.45 3 г  14 хв 
Козова 05.48 1 хв  05.49 3 г  18 хв 
Слобода-Теофіпольська 06.00 1 хв  06.01 3 г  30 хв 
Садова 06.06 1 хв  06.07 3 г  36 хв 
Веснівка 06.12 1 хв  06.13 3 г  42 хв 
Ставки 06.18 1 хв  06.19 3 г  48 хв 
21 Км 06.24 1 хв  06.25 3 г  54 хв 
Денисів-Купчинці 06.33 1 хв  06.34 4 г  3 хв 
Ходачків-Великий 06.44 1 хв  06.45 4 г  14 хв 
Серединки 06.52 1 хв  06.53 4 г  22 хв 
Буцнів 07.05 1 хв  07.06 4 г  35 хв 
Березовиця-Острів 07.17 1 хв  07.18 4 г  47 хв 
Тернопіль-Пас. 07.35 5 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6252 Ходорів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30