У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Краматорськ — Близнюки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6252 сполученням Краматорськ - Близнюки відправляється зі станції Краматорськ о 07.20 і прибуває на станцію Близнюки о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шпичкине, Слов'янськ, Шидловська, Бантишеве, Гусарівка, Барвенкове, Язикове, Гаврилівка, Дубове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 07.20
Шпичкине 07.29 1 хв  07.30 9 хв 
Слов'янськ 07.45 25 хв  08.10 25 хв 
Шидловська 08.28 1 хв  08.29 1 г  8 хв 
Бантишеве 08.44 1 хв  08.45 1 г  24 хв 
Гусарівка 08.58 1 хв  08.59 1 г  38 хв 
Барвенкове 09.11 1 хв  09.12 1 г  51 хв 
Язикове 09.22 1 хв  09.23 2 г  2 хв 
Гаврилівка 09.37 1 хв  09.38 2 г  17 хв 
Дубове 09.53 1 хв  09.54 2 г  33 хв 
Близнюки 10.12 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6252 Краматорськ — Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції