У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6252 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 05.52 і прибуває на станцію Вапнярка о 12.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщівка, Слобідка, Кодима, Крикливиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 05.52
Одеса-Мала 05.56 1 хв  05.57 4 хв 
Одеса-Поїзна 06.00 1 хв  06.01 8 хв 
Одеса-Застава-1 06.13 1 хв  06.14 21 хв 
Новодеповська 06.16 1 хв  06.17 24 хв 
Усатове 06.21 1 хв  06.22 29 хв 
Дачна 06.29 1 хв  06.30 37 хв 
Жовтнева 06.35 1 хв  06.36 43 хв 
Вигода 06.42 1 хв  06.43 50 хв 
Ленселище 06.48 1 хв  06.49 56 хв 
Карпове 06.56 2 хв  06.58 1 г  4 хв 
Новоселівка 07.01 1 хв  07.02 1 г  9 хв 
Єреміївка 07.08 1 хв  07.09 1 г  16 хв 
Кузьменкове 07.12 1 хв  07.13 1 г  20 хв 
Буценівка 07.17 1 хв  07.18 1 г  25 хв 
Кам'янка 07.24 1 хв  07.25 1 г  32 хв 
Роздільна-1 07.31 2 хв  07.33 1 г  39 хв 
Роздільна Сортувальна 07.38 1 хв  07.39 1 г  46 хв 
Надія 07.45 1 хв  07.46 1 г  53 хв 
Мигаєве 07.50 1 хв  07.51 1 г  58 хв 
Дмитрове 07.57 1 хв  07.58 2 г  5 хв 
Веселий Кут 08.03 1 хв  08.04 2 г  11 хв 
Іванівка 08.13 1 хв  08.14 2 г  21 хв 
Торосове 08.21 1 хв  08.22 2 г  29 хв 
Перемога 08.28 1 хв  08.29 2 г  36 хв 
Затишшя 08.38 1 хв  08.39 2 г  46 хв 
Перехрестове 08.50 1 хв  08.51 2 г  58 хв 
Перше Травня 08.56 1 хв  08.57 3 г  4 хв 
Мардарівка 09.04 1 хв  09.05 3 г  12 хв 
Петрівка 09.15 1 хв  09.16 3 г  23 хв 
Чубівка 09.22 1 хв  09.23 3 г  30 хв 
Подільськ-Жм. 09.37 2 хв  09.39 3 г  45 хв 
Подільськ-Північний 09.43 1 хв  09.44 3 г  51 хв 
Миколаївка 09.46 1 хв  09.47 3 г  54 хв 
Побережжя 09.52 1 хв  09.53 4 г 
Борщівка 09.59 1 хв  10.00 4 г  7 хв 
Борщі 10.05 1 хв  10.06 4 г  13 хв 
Шкільна 10.09 1 хв  10.10 4 г  17 хв 
Дібровка 10.14 1 хв  10.15 4 г  22 хв 
Прогрес 10.18 1 хв  10.19 4 г  26 хв 
Слобідка 10.25 2 хв  10.27 4 г  33 хв 
Слободзея 10.33 1 хв  10.34 4 г  41 хв 
Абамеликове 10.39 1 хв  10.40 4 г  47 хв 
Олександрівка 10.43 1 хв  10.44 4 г  51 хв 
Лисогірка 10.52 1 хв  10.53 5 г 
Кодима 10.59 1 хв  11.00 5 г  7 хв 
Періжня 11.06 1 хв  11.07 5 г  14 хв 
Гонорівка 11.10 1 хв  11.11 5 г  18 хв 
Попелюхи 11.20 1 хв  11.21 5 г  28 хв 
Рудниця 11.29 1 хв  11.30 5 г  37 хв 
Крикливиці 11.36 1 хв  11.37 5 г  44 хв 
Крижопіль 11.43 1 хв  11.44 5 г  51 хв 
Заболотне 11.51 1 хв  11.52 5 г  59 хв 
Княжеве 11.55 1 хв  11.56 6 г  3 хв 
Вапнярка 12.06 6 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6252 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30