У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6252 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 05.52 і прибуває на станцію Вапнярка о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщівка, Слобідка, Кодима, Крикливиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 05.52
Одеса-Мала 05.56 1 хв  05.57 4 хв 
Одеса-Поїзна 06.00 1 хв  06.01 8 хв 
Одеса-Застава-1 06.13 1 хв  06.14 21 хв 
Новодеповська 06.16 1 хв  06.17 24 хв 
Усатове 06.21 1 хв  06.22 29 хв 
Дачна 06.29 1 хв  06.30 37 хв 
Жовтнева 06.35 1 хв  06.36 43 хв 
Вигода 06.42 1 хв  06.43 50 хв 
Ленселище 06.48 1 хв  06.49 56 хв 
Карпове 06.55 2 хв  06.57 1 г  3 хв 
Новоселівка 07.00 1 хв  07.01 1 г  8 хв 
Єреміївка 07.06 1 хв  07.07 1 г  14 хв 
Кузьменкове 07.10 1 хв  07.11 1 г  18 хв 
Буценівка 07.16 1 хв  07.17 1 г  24 хв 
Кам'янка 07.23 1 хв  07.24 1 г  31 хв 
Роздільна-1 07.30 2 хв  07.32 1 г  38 хв 
Роздільна Сортувальна 07.37 1 хв  07.38 1 г  45 хв 
Надія 07.44 1 хв  07.45 1 г  52 хв 
Мигаєве 07.50 1 хв  07.51 1 г  58 хв 
Дмитрове 07.57 1 хв  07.58 2 г  5 хв 
Веселий Кут 08.04 1 хв  08.05 2 г  12 хв 
Іванівка 08.17 1 хв  08.18 2 г  25 хв 
Торосове 08.25 1 хв  08.26 2 г  33 хв 
Перемога 08.32 1 хв  08.33 2 г  40 хв 
Затишшя 08.43 1 хв  08.44 2 г  51 хв 
Перехрестове 08.55 1 хв  08.56 3 г  3 хв 
Перше Травня 09.01 1 хв  09.02 3 г  9 хв 
Мардарівка 09.09 1 хв  09.10 3 г  17 хв 
Петрівка 09.21 1 хв  09.22 3 г  29 хв 
Чубівка 09.28 1 хв  09.29 3 г  36 хв 
Подільськ-Жм. 09.41 2 хв  09.43 3 г  49 хв 
Подільськ-Північний 09.47 1 хв  09.48 3 г  55 хв 
Миколаївка 09.51 1 хв  09.52 3 г  59 хв 
Побережжя 09.58 1 хв  09.59 4 г  6 хв 
Борщівка 10.05 1 хв  10.06 4 г  13 хв 
Борщі 10.10 1 хв  10.11 4 г  18 хв 
Шкільна 10.14 1 хв  10.15 4 г  22 хв 
Дібровка 10.19 1 хв  10.20 4 г  27 хв 
Прогрес 10.23 1 хв  10.24 4 г  31 хв 
Слобідка 10.29 2 хв  10.31 4 г  37 хв 
Слободзея 10.37 1 хв  10.38 4 г  45 хв 
Абамеликове 10.45 1 хв  10.46 4 г  53 хв 
Олександрівка 10.49 1 хв  10.50 4 г  57 хв 
Лисогірка 11.00 1 хв  11.01 5 г  8 хв 
Кодима 11.05 1 хв  11.06 5 г  13 хв 
Періжня 11.12 1 хв  11.13 5 г  20 хв 
Гонорівка 11.16 1 хв  11.17 5 г  24 хв 
Попелюхи 11.24 1 хв  11.25 5 г  32 хв 
Рудниця 11.33 1 хв  11.34 5 г  41 хв 
Крикливиці 11.40 1 хв  11.41 5 г  48 хв 
Крижопіль 11.47 1 хв  11.48 5 г  55 хв 
Заболотне 11.55 1 хв  11.56 6 г  3 хв 
Княжеве 12.00 1 хв  12.01 6 г  8 хв 
Вапнярка 12.10 6 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6252 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031