У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Шепетівка — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6252 сполученням Шепетівка - Козятин-1 відправляється зі станції Шепетівка о 08.25 і прибуває на станцію Козятин-1 о 11.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.25
Судилків 08.34 1 хв  08.35 9 хв 
Ватутіне 08.39 1 хв  08.40 14 хв 
Хролин 08.45 1 хв  08.46 20 хв 
Новичі 08.52 1 хв  08.53 27 хв 
Поляни 08.56 2 хв  08.58 31 хв 
Ганнусине 09.01 1 хв  09.02 36 хв 
Полонне 09.09 1 хв  09.10 44 хв 
Понінка 09.14 1 хв  09.15 49 хв 
Блидні 09.21 1 хв  09.22 56 хв 
Миропіль 09.28 1 хв  09.29 1 г  3 хв 
Колодяжний 09.34 1 хв  09.35 1 г  9 хв 
Печанівка 09.40 1 хв  09.41 1 г  15 хв 
Гордіївка 09.46 1 хв  09.47 1 г  21 хв 
Разіне 09.53 1 хв  09.54 1 г  28 хв 
Довбище 10.01 1 хв  10.02 1 г  36 хв 
Чуднів-Волинський 10.08 1 хв  10.09 1 г  43 хв 
Вакуленчук 10.16 1 хв  10.17 1 г  51 хв 
Михайленки 10.21 1 хв  10.22 1 г  56 хв 
Рачки 10.27 1 хв  10.28 2 г  2 хв 
Демчин 10.32 1 хв  10.33 2 г  7 хв 
Мирославка 10.37 1 хв  10.38 2 г  12 хв 
Райки 10.42 1 хв  10.43 2 г  17 хв 
Бердичів 10.52 2 хв  10.54 2 г  27 хв 
Іванківці 10.59 1 хв  11.00 2 г  34 хв 
Глухівці 11.07 1 хв  11.08 2 г  42 хв 
Каолінова 11.11 1 хв  11.12 2 г  46 хв 
Козятин-2 11.17 1 хв  11.18 2 г  52 хв 
Залізничне 11.20 1 хв  11.21 2 г  55 хв 
Козятин-1 11.29 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6252 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30