У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Шепетівка — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6252 сполученням Шепетівка - Козятин-1 відправляється зі станції Шепетівка о 08.25 і прибуває на станцію Козятин-1 о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 08.25
Судилків 08.34 1 хв  08.35 9 хв 
Ватутіне 08.39 1 хв  08.40 14 хв 
Хролин 08.45 1 хв  08.46 20 хв 
Новичі 08.52 1 хв  08.53 27 хв 
Поляни 08.56 2 хв  08.58 31 хв 
Ганнусине 09.01 1 хв  09.02 36 хв 
Полонне 09.09 1 хв  09.10 44 хв 
Понінка 09.14 1 хв  09.15 49 хв 
Блидні 09.21 1 хв  09.22 56 хв 
Миропіль 09.28 1 хв  09.29 1 г  3 хв 
Колодяжний 09.34 1 хв  09.35 1 г  9 хв 
Печанівка 09.41 1 хв  09.42 1 г  16 хв 
Гордіївка 09.47 1 хв  09.48 1 г  22 хв 
Разіне 09.54 1 хв  09.55 1 г  29 хв 
Довбище 10.03 1 хв  10.04 1 г  38 хв 
Чуднів-Волинський 10.10 1 хв  10.11 1 г  45 хв 
Вакуленчук 10.18 1 хв  10.19 1 г  53 хв 
Михайленки 10.23 1 хв  10.24 1 г  58 хв 
Рачки 10.29 1 хв  10.30 2 г  4 хв 
Демчин 10.34 1 хв  10.35 2 г  9 хв 
Мирославка 10.39 1 хв  10.40 2 г  14 хв 
Райки 10.44 1 хв  10.45 2 г  19 хв 
Бердичів 10.54 2 хв  10.56 2 г  29 хв 
Іванківці 11.01 1 хв  11.02 2 г  36 хв 
Глухівці 11.08 1 хв  11.09 2 г  43 хв 
Каолінова 11.12 1 хв  11.13 2 г  47 хв 
Козятин-2 11.18 1 хв  11.19 2 г  53 хв 
Залізничне 11.21 1 хв  11.22 2 г  56 хв 
Козятин-1 11.30 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6252 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції