У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Близнюки — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Близнюки - Слов'янськ відправляється зі станції Близнюки о 10.45 і прибуває на станцію Слов'янськ о 13.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Близнюки 10.45
Дубове 11.00 1 хв  11.01 15 хв 
Гаврилівка 11.14 1 хв  11.15 29 хв 
Язикове 11.30 20 хв  11.50 45 хв 
Барвенкове 12.01 1 хв  12.02 1 г  16 хв 
Гусарівка 12.13 1 хв  12.14 1 г  28 хв 
Бантишеве 12.28 1 хв  12.29 1 г  43 хв 
Шидловська 12.45 1 хв  12.46 2 г 
Слов'янськ 13.05 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6253 Близнюки — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30