У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Близнюки — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Близнюки - Слов'янськ відправляється зі станції Близнюки о 10.45 і прибуває на станцію Слов'янськ о 13.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

зупинка за вимогою по ЗП
з 2019-11-11 по 2019-11-30: В добу 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 25, 26, 27, 28, 29 листопада 2019 року змінюється графік руху поїздів: п/п №6253 ст.Барвінкове +10 хв (12.11/12.12), ст. Гусарiвка +10 (12.23/12.24), ст. Бантишеве +10 хв (12.38/12.39), ст. Шидловська +10 хв (12.55/12.56), ст. Слов'янськ +10 хв (13.15); п/п №6257 ст. Барвінкове +10 хв (13.45/13.46), Гусарiвка +10 хв (13.57/13.58), ст. Бантишеве +10 хв (14.12/14.13), ст. Шидловська +10 хв (14.28/14.29), ст. Слов'янськ +10 хв (14.48); п/п №6293 ст. Барвінкове +26 хв (14.19/14.20), ст. Гусарiвка +26 хв (14.31/14.32), ст. Бантишеве +26 хв (14.46/14.47), ст.Шидловська +26 хв (15.02/15.03), ст. Слов'янськ +26 хв (15.22/15.26), ст. Шпичкине +26 хв (15.40/15.41), ст. Краматорськ +26 хв (15.51); п/п №6243 ст. Слов'янськ +20 хв (15.30), ст Шпичкине +20 хв (15.44/15.45), ст. Краматорськ +20 хв (15.55/15.57), ст. Дружківка +20 хв (16.16/16.17), ст. Кiндратiвка (16.26/16.27), ст. Костянтинiвка +20 хв (16.42/16.44), ст. Фенольна +30 хв (17.32); п/п №6003 ст. Слов'янськ +10 хв (13.20), ст. Шпичкине +10 хв (13.35/13.36), ст. Краматорськ +10 хв (13.45/13.47), ст. Дружківка +10 хв (14.04/14.05), ст. Кiндратiвка +10 хв (14.14/14.15), ст. Костянтинiвка +10 хв (14.30/14.32),ст. Фенольна +10 хв (15.10); п/п №6016 ст. Кривий Торець +6 хв (14.54) , ст. Костянтинiвка +6 хв (15.18/15.19), ст. Кiндратiвка +6 хв (15.32/15.33), ст. Дружківка +6 хв (15.41/15.42), прибуття на ст. Краматорськ +6 хв (16.01), відправлення зі ст. Краматорськ (16.14) згідно з розкладом.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Близнюки 10.45
Дубове 11.00 1 хв  11.01 15 хв 
Гаврилівка 11.14 1 хв  11.15 29 хв 
Язикове 11.30 20 хв  11.50 45 хв 
Барвенкове 12.01 1 хв  12.02 1 г  16 хв 
Гусарівка 12.13 1 хв  12.14 1 г  28 хв 
Бантишеве 12.28 1 хв  12.29 1 г  43 хв 
Шидловська 12.45 1 хв  12.46 2 г 
Слов'янськ 13.05 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6253 Близнюки — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031